امروز جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
مدیرعامل آبفای شرق استان تهران خبر داد؛

پایداری آب شرب در دماوند/ ۱۶ درصد مشترکان پرمصرف هستند

دماوند- ابتکارآنلاین: مدیرعامل آبفای شرق استان تهران از پایداری آب شرب در دماوند خبر داد و گفت: ۱۶ درصد مشترکان در این شهرستان پرمصرف هستند.
کد خبر: 1860
زمان انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۹ بعد از ظهر -
28 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – رحمت الله محمدی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دهه نخست ماه جاری، سیلاب در اکثر شهرها و روستاهای تحت پوشش آب و فاضلاب شرق استان تهران اتفاق افتاد که یکی از این شهرها، دماوند بود که با اقدامات انجام شده، وضع آب شرب دماوند به حالت پایدار رسیده و دیگر قطعی آب دیگر نداریم.

 

محمدی افزود: سیلابی که در منطقه دماوند اتفاق افتاد، موجب ایجاد خسارت به منابع تأمین، تجهیزات و تأسیسات آب شرب شهر دماوند شد.

 

وی عنوان داشت: در این زمینه، احیای منابع تأمین و تجهیزات مستلزم زمان بود که همکاران ما به‌طور ۲۴ ساعته وارد عمل شدند تا توانستیم ظرفت یک هفته چاه‌ها، تجهیزات و تأسیساتی که بر اثر سیلاب آسیب دیده بودند، احیا، بازسازی و وارد مدار بهره‌برداری کنیم.

 

مدیرعامل آبفای شرق استان تهران گفت: عامل دوم تشدید کاهش تأمین آب شرب، این بود که منطقه دماوند به لحاظ آب و هوای جذابیت‌هایی دارد و جمعیت‌پذیری بسیار بالایی دارد که همین امر به خصوص در ایام تعطیل باعث شد که ساکنان دائمی شهر دماوند با کمبود آب مواجه شوند.

 

محمدی بیان داشت: در این راستا، طبق بررسی‌های انجام شده، ۱۶ درصد مشترکان در شهر دماوند پرمصرف و سه درصد بد مصرف هستند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید