امروز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲
مدیرعامل آبفای شرق استان تهران خبر داد؛

پایداری آب شرب در دماوند/ ۱۶ درصد مشترکان پرمصرف هستند

دماوند- ابتکارآنلاین: مدیرعامل آبفای شرق استان تهران از پایداری آب شرب در دماوند خبر داد و گفت: ۱۶ درصد مشترکان در این شهرستان پرمصرف هستند.
کد خبر: 1860
زمان انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۹ بعد از ظهر -
192 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – رحمت الله محمدی عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دهه نخست ماه جاری، سیلاب در اکثر شهرها و روستاهای تحت پوشش آب و فاضلاب شرق استان تهران اتفاق افتاد که یکی از این شهرها، دماوند بود که با اقدامات انجام شده، وضع آب شرب دماوند به حالت پایدار رسیده و دیگر قطعی آب دیگر نداریم.

 

محمدی افزود: سیلابی که در منطقه دماوند اتفاق افتاد، موجب ایجاد خسارت به منابع تأمین، تجهیزات و تأسیسات آب شرب شهر دماوند شد.

 

وی عنوان داشت: در این زمینه، احیای منابع تأمین و تجهیزات مستلزم زمان بود که همکاران ما به‌طور ۲۴ ساعته وارد عمل شدند تا توانستیم ظرفت یک هفته چاه‌ها، تجهیزات و تأسیساتی که بر اثر سیلاب آسیب دیده بودند، احیا، بازسازی و وارد مدار بهره‌برداری کنیم.

 

مدیرعامل آبفای شرق استان تهران گفت: عامل دوم تشدید کاهش تأمین آب شرب، این بود که منطقه دماوند به لحاظ آب و هوای جذابیت‌هایی دارد و جمعیت‌پذیری بسیار بالایی دارد که همین امر به خصوص در ایام تعطیل باعث شد که ساکنان دائمی شهر دماوند با کمبود آب مواجه شوند.

 

محمدی بیان داشت: در این راستا، طبق بررسی‌های انجام شده، ۱۶ درصد مشترکان در شهر دماوند پرمصرف و سه درصد بد مصرف هستند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید