امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳
فرماندار بهارستان:

امکانات و زیرساخت‌های بهارستان با جمعیت منطقه تناسب ندارد

بهارستان- ابتکارآنلاین: فرماندار بهارستان با اشاره به جمعیت ۷۰۰ هزار نفری این شهرستان گفت: امکانات و زیرساخت‌های بهارستان با جمعیت منطقه تناسب ندارد.
کد خبر: 1899
زمان انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۸ بعد از ظهر -
267 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عبدالله نوحی ظهر چهارشنبه در جلسه قرارگاه خدمات اجتماعی بهارستان که با حضور زمانی مدیر کل بهزیستی استان تهران، شریفی بخشدار گلستان، قیدر بخشدار بوستان و رؤسای ادارات در محل فرمانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تبریک سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گزارش اجمالی از وضعیت شهرستان داشت و گفت: بهارستان با ۶۴ کیلومتر مربع و ۷۰۰ هزار نفر جمعیت از پرتراکم ترین شهرستان‌های کشور می‌باشد، شهرستان بهارستان با نیم درصد مساحت کل استان تهران پنج درصد جمعیت استان تهران را در خود جای داده که به هیچ عنوان امکانات و زیر ساخت‌ها متناسب با جمعیت نمی‌باشد

 

فرماندار بهارستان بیان داشت: قالب جمعیتی شهرستان کارگر می‌باشند و با درآمد پایین هزینه‌هایی که می‌کنند مشابه شهر تهران است که با این حساب اصلاً قابل قیاس نیست.

 

وی افزود: شهرستان بهارستان با جمعیت ۷۰۰ هزار نفر دارای یک مرکز اورژانس خدمات اجتماعی می‌باشد که نیاز به تجهیز دارد که در همین راستا احداث یک مرکز اورژانس خدمات اجتماعی دیگری نیز احساس می‌شود و نگاه مثبت مدیران استانی باید نسبت به این موضوع ویژه باشد و مسئولین شهرستان نیز به صورت مجدانه پیگیر این موضوع خواهند بود.

 

نوحی گفت: در کنار تمامی محدودیت‌ها مردمان شهرستان بهارستان شور عاشورایی همیشه دوستدار اهل بیت علیهم السلام و پشتیبان نظام و ولایت فقیه هستند که سرشار از استعدادهای ورزشی، علمی، فرهنگی و هنری می‌باشد که با نگاه ویژه مسؤلین استانی شکوفا می‌شوند.

 

فرماندار بهارستان اظهار داشت: در ادامه بیان داشت: شهرستان بهارستان به لحاظ گذرگاه بودن از آسیب‌های اجتماعی متعددی مواجه هست که با نگاه مثبت مدیران استانی و پیگیری و کار جهادی شبانه روزی هیچ کاری با همت و عزم جدی بر زمین نمی‌ماند.

 

گفتنی است که در این جلسه زمانی مدیر کل بهزیستی استان تهران طی سخنانی بیان داشت: فرصت خدمت به مردم را باید غنیمت شمرد، وی بهزیستی را دارای طیف‌های گسترده‌ای از وظایف و تکالیف معرفی کرد و اظهار داشت: حوزه نظام سلامت اجتماعی زمانی به خوبی پیش خواهد رفت که همه دستگاه‌ها پای کار باشند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *