امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

پتانسیل بالای گردشگری تمام فصول سال در فیروزکوه

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: فیروزکوه یکی از ۵ شهرستان کشور است که قابلیت گردشگری در ۴ فصل را دارد.
کد خبر: 1887
زمان انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵ بعد از ظهر -
225 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: فیروزکوه به لحاظ گردشگری از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردارست که امکان فراهم کردن تفریحات تابستانه و زمستانه را دارد.

علاالدین ازوجی در نشست بررسی مشکلات مناطق گردشگری فیروزکوه که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد؛ افزود: باید برنامه جامع و مدونی برای مناطق گردشگری این شهرستان تدوین کرد و و از سرمایه گذاران این بخش حمایت کرد.

 

 

وی گفت: بسیاری از شهر‌های کشور در فصول خاصی از سال امکان پذیرش گردشگر را دارند، اما فیروزکوه با تابستان خنک و زمستان زیبایی که دارد همیشه برای گردشگران و طبیعت دوستان جذاب است.

 

 

بخشدار مرکزی شهرستان هم از نبود حداقل امکانات در مناطق گردشگری ۴۸ روستای این بخش انتقاد کرد و خواستار برنامه ریزی مدون و بلند مدت برای رفع این کمبود‌ها شد.

 

محمد صادق رحماندوست گفت: اجرای طرح‌های گردشگری در روستا‌های بخش مرکزی با توجه با قابلیت بالای این مناطق می‌تواند به جذب درامد و افزایش سطح رفاه روستاییان هم منجر شود.

 

 

گفتنی است: بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران فیروزکوه تمام مناطق گردشگری این شهرستان از ۵ تا ۳۱ مردادماه تعطیل است و از ورود گردشگران به مناطق جلوگیری می‌شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *