امروز یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ورامین:

زندگی ایثارگران و آزادگان الگوی سازنده برای جوانان است

ورامین- ابتکارآنلاین: نائب رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: زندگی شهدا، ایثارگران و آزادگان الگویی سازنده برای جوانان امروز است.
کد خبر: 1991
زمان انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۹ بعد از ظهر -
210 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد حسن فرجی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در جمع نمازگزاران اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، حماسه سازی، ایثار و قهرمانی آنان در تاریخ ماندگار شد.

 

وی افزود: زندگی همه شهدا، ایثارگران و آزادگان سراسر درس و تجربه است که خود می‌تواند الگویی سازنده برای نسل جوان امروز در مسیر زندگی شود.

 

نایب رئیس شورای اسلامی شهر ورامین با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت آزادگان در جامعه و عرصه‌های مختلف بهره برداری شود گفت: این عزیزان، نیروهای ارزشی کشورمان هستند که صبر و استقامت آنها باید برای ما به عنوان کارگزاران نظام الگو باشد.

 

فرجی عنوان داشت: به همراهی و همفکری آزادگان برای پیشبرد امور نیاز داریم پرا که ایثارگران و آزادگان معتمدان مردم و نظام هستند که می‌توانند در محله‌ها، مسئولیت خطیر ریش سفیدی و بزرگان محله‌ها را احیا کنند.

 

وی بیان داشت: اکنون بیش از پیش به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نیاز داریم و این امر با وجود اثرگذار آزادگان ایثارگر محقق می‌شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *