امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
جانشین فرمانده انتظامی گیلان:

ادعای پرتاب زن از خودرو ون پلیس کذب محض است

گیلان – ابتکارآنلاین: جانشین فرمانده انتظامی استان ادعای پرتاب یک شهروند خانم از خودروی گشت امنیت اخلاقی پلیس را کذب محض خواندو گفت:با بررسی مستندات و تصاویر دوربین‌های محل حادثه مشخص است این شهروند پس از حرکت خودرو پلیس از پنجره خودرو در حال حرکت آویزان شده است.
کد خبر: 2055
زمان انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۱ بعد از ظهر -
252 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جانشین فرماندهی انتظامی گیلان با رد برخی شایعات منتشر شده در فضای مجازی در خصوص برخورد گشت ارشاد با یک خانم افزود: در پی شکایت فردی به دلیل سوء استفاده طرف مقابل از سانحه تصادف رانندگی در چند روز گذشته و قصد اخاذی از وی، رسیدگی به ماجرا در دستور کار عوامل گشت انتظامی کلانتری ۲۲ رشت قرار گرفت.

سرهنگ حسین حسن پور افزود: متهم این ماجرا پس از رویارویی با پلیس با استفاده از الفاظ رکیک قصد درگیری و فرار از دست ماموران را داشت که عوامل انتظامی حاضر در صحنه پس از هماهنگی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

وی افزود:همسر این فرد که قصد سوار شدن به خودروی پلیس را داشت وقتی با ممانعت پلیس مواجه شد خود را به دستگیره در خودرو در حال حرکت آویزان کرد.

به گفته جانشین فرماندهی انتظامی گیلان در مسیر انتقال متهم به مقر انتظامی همسر فرد در تلاش بود تا متهم را از خودرو خارج کند.

سرهنگ حسین حسن پور افزود: با توجه به محرز بودن تخلف متهم دستگیر شده و وجود شاکی خصوصی، پلیس ملزم به دستگیری و انتقال متهم به مقر انتظامی برای رسیدگی بیشتر بوده و قطعا مخالفت یا اصرار سایرین دلیلی بر اجرانشدن قانون نیست.

وی افزود: با بررسی مستندات و تصاویر دوربین‌های محل حادثه مشخص است این شهروند خانم پس از حرکت خودرو پلیس، از پنجره خودرو در حال حرکت آویزان شده و ادعای پرتاب کردن وی از خودرو گشت امنیت اخلاقی، کذب محض است.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با گلایه از برخی شبکه‌های اجتماعی که به صرف دیدن یک ویدئو از زاویه نامناسب و بدون بررسی اصل ماجرا اقدام به قضاوت ناعادلانه پلیس می‌کنند افزود: کارکنان پلیس موظف به برخورد صحیح و رعایت حقوق تمامی شهروندان هستند و پلیس در برقراری نظم و امنیت، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

(منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات