امروز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

خودکشی یک زندانی زن در زندان ارومیه تکذیب شد

آذربایجان غربی – ابتکارآنلاین: صبح امروز ‌بی‌بی‌سی فارسی و برخی رسانه‌های ضد انقلاب، در ادامه خبرسازی های جعلی، مدعی شدند یک زندانی زن در زندان ارومیه اقدام به خودکشی کرده است.
کد خبر: 2063
زمان انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳ بعد از ظهر -
242 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – صبح امروز بی‌بی‌سی فارسی و برخی رسانه‌های ضد انقلاب، در ادامه خبرسازی‌های جعلی، مدعی شدند یک زندانی زن در زندان ارومیه اقدام به خودکشی کرده است.

 

این رسانه‌ها با استناد به منابع مجهول، در این خبر کذب به داستان سرایی نیز پرداخته و جزییاتی از ماجرایی که هرگز اتفاق نیفتاده را نیز تشریح کردند.

 

این ادعا‌ها در حالی مطرح شد که خبر مورد اشاره نه تنها کذب است، بلکه با تبدلیل قرار بازداشت این زندانی، مقدمات آزادی وی نیز فراهم شده است.

 

در همین رابط ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آربایجان غربی، ادعا‌های مطرح شده درخصوص این زندانی زن را تکذیب کرد و گفت: هفته گذشته در بازدیدی که از زندان ارومیه داشتم، با این زندانی نیز به صورت مستقیم گفتگو کردم.

 

وی با بیان اینکه خبر خودکشی زندانی از اساس کذب است، تاکید کرد: قرار بازداشت وی به وثیقه تبدیل شده است و در صورت معرفی وثیقه امکان آزادی وی فراهم خواهد بود.

 

گفتنی است، پیش‌تر نیز رسانه‌های ضدانقلاب با اهداف و اغراض مشخص، دروغ‌ها و اکاذیبی را در خصوص وضعیت زندانیان منتشر کرده بودند.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *