امروز جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱

ساخت ۱۰۰ واحد مسکن برای محرومان در یزد

یزد – ابتکارآنلاین: سازمان بسیج سازندگی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای صاحب خانه شدن ۱۰۰ مددجوی یزدی تحت پوشش کمیته امداد، مثلث طلایی تشکیل دادند.
کد خبر: 2077
زمان انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱ بعد از ظهر -
31 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مسئول سازمان بسیج سازندگی استان یزد با اشاره به لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی برای ساخت مسکن محرومان گفت: امسال مثلثی با حضور سه ارگان و سازمان متشکل از اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) بنیادمسکن انقلاب اسلامی و سازمان بسیج سازندگی استان تشکیل شده تا گامی موثر برای تحقق ساخت خانه برای محرومان برداریم.

علی اصغر سلمانی افزود: ساخت ۲۰ هزار واحد مسکن در سراسر کشور آغاز شده که در فاز نخست سهم استان یزد ۱۰۰ واحد است.

وی ادامه داد: کار شناسایی و تشکیل پرونده محرومان بر عهده کمیته امداد امام خمینی است که برای همه ۱۰۰ واحد تشکیل پرونده شده و در فاز دوم نیز به محض تخصیص زمین و مجوز ساخت خانه برای محرومان از سوی دولت، مجددا کار شناسایی و تشکیل پرونده انجام خواهد شد.

سلمانی در مورد روند تخصیص بودجه برای ساخت ۱۰۰ واحد نیز گفت: ۴۰ میلیون تومان وام بلاعوض برای فونداسیون ساختمان‌ها تعیین اعتبار شده که تاکنون فوندانسیون ۹ واحد به اتمام رسیده، سه واحد نیز اسکلت زده شده و یک واحد هم سقف آن به اتمام رسیده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان تأکید کرد که با توجه به تفاهم نامه با بانک سپه و رسالت ۱۰۰ میلیون تومان وام با سود چهار درصد و دو درصد نیز پرداخت خواهد شد.

وی افزود: گروه‌های جهادی بسیج سازندگی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد حاضر وظیفه ساخت این منازل را برعهده دارند که به لطف خدا مشارکت خوبی تاکنون داشتیم.

سلمان خاطرنشان ساخت: یکی از موانع ساخت در این شرایط سیمان بود که با رایزنی‌های انجام شده بنیاد علوی تامین آن را برعهده گرفته است.

وی با اشاره به رسالت اصلی بسیج سازندگی گفت: محرومیت زدایی از اهداف اصلی بسیج سازندگی می‌باشد که به امید خدا این مهم با حضور جهادگران همیشه در صحنه و همکاری صادقانه ارگان‌ها و ادارات میسر خواهد شد.

(منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید