امروز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲
استاندار هرمزگان:

ضرورت استفاده از اسامی مشاهیر هرمزگان در نام‌گذاری خیابان‌ها

هرمزگان – ابتکارآنلاین: استاندار هرمزگان گفت: باید در نام‌گذاری خیابان و بلوارها توجه ویژه‌ای به مشاهیر استان که در حوزه‌های مختلف برای ارتقای سطح فرهنگ و تربیت نیروی انسانی تلاش کرده‌اند، شود.
کد خبر: 2112
زمان انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۷ بعد از ظهر -
213 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – مهدی دوستی، امروز (۳۰ مرداد) در جلسه شورای فرهنگ عمومی هرمزگان، اظهار کرد: باید به دنبال انضباط بخشی به فعالیت‌ها در همه حوزه‌ها از جمله در زمینه مسائل فرهنگی باشیم.

 

وی با اشاره به ۵ راهبرد مهم تدوین شده در سند فرهنگی استان هرمزگان تصریح کرد: محورهای مشخص شده در قالب برنامه‌های مختلف تدوین شده که نیاز است برای این برنامه‌ها متولی مشخص شود. باید در حوزه فرهنگ و جریان سازی فرهنگی برای مردم نقش ویژه‌ای در نظر گرفت تا در این حوزه شاهد رخ دادن اتفاقات بهتری باشیم.

 

استاندار هرمزگان عنوان کرد: باید در نام‌گذاری خیابان و بلوارها توجه ویژه‌ای به مشاهیر استان که درگذشته و یا در قید حیات هستند و در حوزه‌های مختلف برای ارتقای سطح فرهنگ و تربیت نیروی انسانی تلاش کرده‌اند، استفاده شود.

 

دوستی یادآور شد: در هفته دولت به فرمانداران تأکید شده در افتتاحیه‌ها و کلنگ‌زنی‌ها به ویژه در حوزه آموزش و ورزش از پیشکسوتان و مفاخر این عرصه‌ها با رویکرد تکریم و ارج نهادن به آنان استفاده شود. بر همین مبنا روبان افتتاح مدارس توسط معلمان پیشکسوت و بازنشسته شهرستان‌ها قیچی خواهند کرد و در افتتاح اماکن ورزشی از پیشکسوتان ورزشی و یا جوانان و نوجوانان قهرمان استان استفاده می‌شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید