امروز یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس پلیس امنیت غرب استان تهران خبر داد؛

عاملان نزاع و درگیری دسته جمعی در شهرک«صدف»شهریار دستگیر شدند

شهریار- ابتکارآنلاین: رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری هشت عامل نزاع و درگیری دسته جمعی در شهرک «صدف» شهریار خبر داد.
کد خبر: 2354
زمان انتشار: ۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۳ قبل از ظهر -
203 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ حسین معصوم زاده صبح یکشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: اواخر تیرماه سال جاری تعدادی اوباش با برنامه ریزی قبلی در شهرک «صدف» شهریار در قالب دو گروه چهار نفره با در دست داشتن قمه، چاقو، سنگ، تبر با همدیگر درگیر می‌شوند که این درگیری منجر به جرح تعداد پنج نفر و مصدومیت شدید و به کما رفتن یکی از طرفان درگیری شده که عامل آن از محل متواری می‌شود.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران افزود: در این درگیری دو نفر از طرفان درگیری عریان شده و با قدرت نمایی، انسداد مسیر، عربده کشی علاوه بر اخلال در نظم عمومی، منجر به ایجاد رعب و وحشت و سلب آسایش عمومی شهروندان محله شده بود که پلیس به جدیت در این عرصه ورود کرد.

معصوم زاده بیان داشت: با ارجاع پرونده به پلیس امنیت عمومی غرب استان تهران، تیم ویژه عملیاتی با مراجعه به محل وقوع درگیری، بازبینی دوربین‌های مدار بسته، تشکیل شد و با تحقیقات محلی، استماع اظهارات شهود و مطلعان، عاملین درگیری و نزاع دسته جمعی مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضائی، هر هشت نفر با عملیات‌های مختلف پلیس امنیت عمومی در شهرستان‌های غرب استان تهران دستگیر و با قرارهای تأمین قضائی مناسب برخورد لازم صورت گرفت.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اعلام کرد: اوباش دستگیر شده در بازجویی پلیس اذعان داشتند با شناخت قبلی از همدیگر هر دو گروه در صنف مشاور املاک فعالیت داشتند که اختلاف فعلی آنها بر سر فروش یک دستگاه خودرو سواری مزدا بوده و با یکدیگر درگیری شده اند.

 

معصوم زاده، اضافه کرد: پلیس غرب استان تهران، با افرادی که با درگیری، نزاع دسته جمعی و استفاده از سلاح سرد موجب قبح شکنی شده و امنیت عمومی جامعه را به مخاطره می‌اندازند، برابر قانون و مطالبه عموم شهروندان برخورد لازم را انجام می‌دهد و امنیت مردم، خط قرمز پلیس است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *