امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
دکتر شفیع زاده در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس:

هفته دفاع مقدس نماد و سمبل مقاومت یک ملت در برابر تمامی جهانیان است

شهریار – ابتکارآنلاین: دکتر شفیع زاده فرماندار ویژه شهرستان شهریار در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این هفته را هفته تبیین، ترویج و حفظ ارزش های دفاع مقدس نامید.
کد خبر: 2529
زمان انتشار: ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷ بعد از ظهر -
261 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – با حضور امیرعباس شفیع زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شهریار، محمدحسین مداحی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، حجت الاسلام والمسلمین بابائیان امام جمعه اندیشه، حجت الاسلام والمسلمین شایق امام جمعه وحیدیه، بخشداران، شهرداران و جمعی از مدیران و روسای ادارات و سازمان ها و نهادها، جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان شهریار برگزار شد.

بنابراین گزارش شفیع زاده فرماندار ویژه شهرستان شهریار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان و تلاش در جهت ترویج و انتقال مفاهیم ارزشمند دفاع مقدس و نگاه ویژه به امر جهاد تبیین در حوزه دفاع مقدس با استفاده از تمامی ظرفیت های فرهنگی، اجتماعی و هنری می بایست در تمامی برنامه های این هفته مورد توجه قرار گیرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شهریار با اعلام  شعار “ما مقاوم هستیم”  به عنوان شعار اصلی و محوری هفته دفاع مقدس در سال ۱۴۰۱؛ اظهار داشت: هفته دفاع مقدس نماد و سمبل مقاومت یک ملت در برابر تمامی جهانیان است و ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس باید این شعار را محور همه فعالیت ها و اقدامات خود قرار دهد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین بابائیان امام جمعه اندیشه نیز در سخنانی بر لزوم توجه و رسیدگی به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران به عنوان یادگاران ارزشمند دفاع مقدس تاکید کرد.

لازم به ذکر است در این جلسه اعضای حاضر، فعالیت ها و برنامه های پیش بینی شده ادارات و دستگاه های متبوع خود را ارائه کردند و در پایان محمدحسین مداحی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن تاکید بر لزوم مشارکت فعال همه ادارات و دستگاه ها جمع بندی نهایی برنامه های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان شهریار ارائه کردند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *