امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
فرماندار ویژه ری؛

متخلفین صنعت آرد و نان در چنگال قانون

ری – ابتکارآنلاین: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات جنوب تهران متخلفین صنعت آرد و نان شهرستان ری دستگیر شدند.
کد خبر: 2679
زمان انتشار: ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲ بعد از ظهر -
2021 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حمید زمانی روز سه شنبه در خصوص دستگیری اعضای عرضه آرد خارج از شبکه توزیع توضیح داد: از گندم دولتی که به کارخانه های تولید آرد می رفت قسمتی از آن تبدیل به آرد نمی شد و به صورت پنهان با قیمت  بازار آزاد به فروش می رسید و قسمتی دیگر آن تبدیل به آرد می شد که متاسفانه در این بخش نیز تخلف صورت میگرفت.

زمانی در ادامه تصریح کرد: دو نوع آرد یارانه ای به قیمت کیسه ای ۳۷ و ۵۲ هزار تومان در شبکه توزیع موجود است که این آرد در عرضه خارج از شبکه به قیمت ۴۰۰ هزار تومان فروخته می شود‌.

حمید زمانی اظهار داشت: با تلاش و تحقیقات گسترده سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات جنوب تهران در این زمینه، ۲ مدیر کارخانه آرد و معاون اسبق اداره صمت شهرستان ری دستگیر شدند.

وی در مورد تخلف معاون اسبق صمت شهرستان ری گفت: این فرد تقاضای آرد بیشتر می کرد در صورتی که نیاز نبود و آن را خارج از شبکه عرضه می نمود و تا به امروز بیش از ۲ میلیارد تومان رشوه این فرد محرز شده اما این پرونده همچنان در دست بررسی است و احتمال احضار نفرات دیگر دخیل در این پرونده وجود دارد.

زمانی در پایان عامل اصلی پیدایش این شبکه های قاچاق را وجود آرد دولتی و تفاوت زیاد قیمت آن با آرد آزاد دانست و اظهار داشت: با وجود این تفاوت قیمت باید منتظر ظهور سلطان های صنعت آرد و نان باشیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *