امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
بخشدار مرکزی پردیس:

معابر روستای کرشت آسفالت و جدول گذاری شد

پردیس – ابتکارآنلاین: بخشداری مرکزی پردیس گفت: پروژه های آسفالت وجدول گذاری خیابان های کسری، لاله مرکزی و شهیدعباسی در محدوده قانونی روستای کرشتِ پردیس توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با یک میلیارد تومان اعتبار انجام شد.
کد خبر: 2912
زمان انتشار: ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱ قبل از ظهر -
88 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمود حیدری گفت: بهبود وضعیت راه‌های روستایی راهکاری برای کمک به آبادانی این مناطق که از کانون‌های مهم تولید و ارزش آفرینی هر جامعه‌ به شمار می‌روند است تا مسیر کشور برای دستیابی به توسعه پایدار را هموار کند.

 

وی با بیان اینکه  بهره برداری از معابر با آسفالت مناسب در روستا خواسته بر حق ساکنان است، توضیح داد: آسفالت معابر روستایی پیش از آغاز فصل سرما و بارش های پیش رو یکی از مطالبات بر حق روستائیان است که با دریافت اعتبار یاد شده در سطح روستای کرشتِ پردیس  اجرایی شد.

 

بخشدار مرکزی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و هزینه‌های صورت گرفته در حوزه احداث و نگهداری از معابر از روستائیان درخواست و انتظار داریم که بیش از پیش نسبت به حفظ و نگهداری از راه‌های موجود، استفاده بهینه‌تر از آنها، طول عمر آنها توجه داشته باشند.

 

حیدری با بیان اینکه در سالجاری به بخش مرکزی ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان برای عملیات عمرانی تخصیص داده شده توضیح داد : تاکنون یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان آن جذب شده است.

 

وی افزود: از نیمه دوم شهریورماه ۱۴۰۱ اجرای آسفالت وبهسازی دو مسیر از معابر روستاهای اصطلک و باغکمش در بخش مرکزی در دست اقدام و اجرا است.

 

بخشدار مرکزی پردیس ادامه داد: پروژه روکش آسفالت ۲ کیلومتر از جاده روستای واصفجان در بخش مرکزی انجام و دسترسی روستائیان به این معبر روستایی تسهیل شده است.

 

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات