امروز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

دستبند پلیس البرز بر دستان قاتل فراری

البرز – ابتکارآنلاین: رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری یک قاتل فراری که با تهیه مدارک جعلی قصد خروج از کشور را داشت، خبر داد.
کد خبر: 3246
زمان انتشار: ۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹ بعد از ظهر -
102 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – سرهنگ محمد نادربیگی در تشریح این خبر گفت: در پی قتل یکی از شهروندان با ضرب گلوله در پشت فرمان خودروی خود؛ رسیدگی به موضوع و دستگیری عامل یا عاملان احتمالی قتل در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی افزود: با بررسی‌های شواهد و مدارک، شش نفر مظنون که احتمال وقوع جرم توسط آنها متصور بود پس از کسب دستور قضائی دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

 

سرهنگ نادربیگی اظهار کرد: با اقدامات فنی پلیس و تحقیق از مظنونین دستگیر شده، هویت متهم اصلی پرونده شناسایی و مشخص شد وی در یکی از جزایر خلیج فارس حضور داشته و با تهیه مدارک جعلی قصد خروج از کشور به مقصد یکی از کشورهای عربی را دارد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی البرز پس از دریافت نیابت قضایی به جزیره مورد نظر عزیمت و در یک عملیات غافلگیرانه متهم پرونده را دستگیر کردند، خاطر نشان کرد: قاتل دستگیر شده در ابتدا منکر هرگونه بزه انتصابی شد ولی در مواجهه با مستندات پرونده و ادله پلیس لب به اعتراف گشود و انگیزه قتل را وجود اختلافات قبلی با مقتول عنوان کرد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *