امروز شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱
نماینده مجلس:

وزیر پیشنهادی وزارت کار اشرافیت کامل به مسایل حوزه خود دارد

زنجان – ابتکارآنلاین: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مدیریت لازم و اشرافیت کامل به مسایل حوزه خود دارد.
کد خبر: 3296
زمان انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰ بعد از ظهر -
25 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام مهدی باقری در خصوص معرفی وزیر پیشنهادی وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: فعالیت زاهدی وفا در زمان سرپرستی توانست با تسلط بر امور برای تصدی این وزارتخانه نظر شخص رییس جمهور را جلب کند.

وی با بیان اینکه زاهدی وفا تاکنون و به عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نکته منفی نداشته است، اظهار داشت: کار مجلس، گروهی و مشورتی است، بنابراین صحن علنی مجلس برای معرفی وی تعیین کننده خواهد بود.

 

حجت الاسلام باقری اظهار داشت: درزمان حاضر کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال از دغدغه ها و چالش‌های مهم کشور است که وزیر پیشنهادی در این خصوص برنامه های خود را اعلام کرده است و امیدواریم با کسب رای اعتماد از مجلس اقدامات لازم را مورد توجه قرار دهد.

 

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی اشتغال را امری مهم در جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: بخش‌های مختلفی دارای ظرفیت ایجاد اشتغال در کشور است که امیدواریم وزیر پیشنهادی با تکیه بر این کرسی در این بخش تحول اساسی ایجاد کند.

 

حجت الاسلام باقری خاطرنشان کرد: بطور طبیعی برای تصدی این پست برای وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نمایندگان مجلس نیز سوالاتی دارند که وزیر پیشنهادی به آنها پاسخ خواهد داد و جمع بندی نهایی از سوی نمایندگان انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، محمد هادی زاهدی وفا اقتصاددان ۵۹ ساله، دارای دکترای اقتصاد از دانشگاه اتاوا در کانادا است. در سوابق مدیریتی زاهدی‌وفا، معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی در دولت نهم، نماینده وزارت اقتصاد در شوراها و کمیسیون‌های تخصصی شورای عالی تحقیقات و فن آوری (عتف)، شورای اقتصاد، کمیسیون اقتصادی دولت، شورای پول و اعتبار و شورای عالی انرژی دیده می‌شود.

وی در سال‌های گذشته عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، رییس هیات مدیره هلدینگ صنایع نوین، رییس هیات مدیره رایتل و عضو شورای عالی الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت نیز بوده است.

جلسه بررسی صلاحیت زاهدی وفا به‌عنوان گزینه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۲ مهرماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید