امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
معاون پارلمانی رئیس جمهور:

نتیجه آشوب‌ها همراهی با دشمنان است

ساری- ابتکارآنلاین: معاون پارلمانی رئیس جمهوری از دستگیری شمار قابل توجهی از اعضای کومله، پژاک،اعضای گروه های تکفیری، سلطنت طلبان و تبعه خارجی در حادثه آشوب و اغتشاشات اخیر در کشور خبر داد.
کد خبر: 3351
زمان انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۸ بعد از ظهر -
233 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- سید محمد حسینی پیش ازظهر چهارشنبه در یادواره ۱۵۶ شهید بخش کلیجانرستاق در روستای بالاکولا با اشاره به جایگاه والای شهیدان اظهار داشت: مشتری شهیدان خداوند به شمار می‌رود و جایگاه والایی دارند.

 

وی با عنوان اینکه ملت ایران در دوران دفاع مقدس در جبهه جنگ حضور داشتند، افزود: مازندران جزو استان‌های پیشگام در مقاطع مختلف است و بالای ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده است.

 

وی با اشاره به این مازندران ۴۰ شهید مدافع حرم و شهدای امنیت تقدیم کرده است، افزود: دشمنان که منافع خود رادرخطر می‌بینید هر روز یک غائله ای را ایجاد کردند و علاوه براین ملت ایران اسلامی، پایداری و پایبندی خود را نشان دادند.

 

وی با گرامیداشت شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) افزود: این امام همام از ائمه مظلوم به شمار می‌رود که در سن ۲۸ سالگی به شهادت رسیدند و این امام در دوران سخت و اختناق کامل به سر برند.

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور بابیان این حضرت امام حسن عسکری زمینه را برای دوران غیبت منجی عالم بشریت آماده است، افزود: ایمان به خداوند و سودرسانی و منفعت برای مردمی که از ویژگی‌های برجسته انسان مؤمن است، از این رو مسئولان به دلیل جایگاه و اختیارات، روحیه خدمت رسانی به مردم را داشته باشند.

 

حسینی با عنوان اینکه اختلاف، نزاع و پرونده در دادگاه‌ها با روحیه خدمت رسانی و منفعت کاهش می‌یابد، گفت: در سفر اربعین امسال از ۸۰ کشور جهان حضور داشتند و دوستی و محبت در سفر اربعین برای زائران کشورهای مختلف جالب بوده است.

 

وی با تاکید براین که انسان به دنبال خدمت رسانی به دیگران باشد، از زیارت اربعین به عنوان ویژگی مؤمن و نشانه ایمان یاد کرد و گفت: دشمنان بعد از پیروزی انقلاب غائله‌های مختلفی ایجاد کردند تا نتوانیم به مردم خدمت کنیم که کودتا، حمله نظامی در طبس و حمله نظامی از جمله توطئه‌ها علیه ما به شمار می‌رود.

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اظهار اینکه جنگ ما فقط با صدام نبود بلکه جنگ با ارتجاع عرب و کشورهای مختلف و جنگ احزاب تمام عیار بود، غیرت و مردانگی ما سبب شد تا با فداکاری از ارزش‌ها صیانت شود.

 

وی با بیان اینکه دشمنان بعد از جنگ با تحریم اقتصادی، تهاجم فرهنگی و غیره تلاش کرد مانع ایجاد کند، افزود: به رغم همه توطئه‌ها با پشتیبانی ملت، انقلاب راه خود را ادامه داده است.

 

حسینی ادامه داد: همین‌هایی که امروز مدعی آزادی و دمکراسی هستند ۱۷ هزار نفر از مردم مظلوم و بیگناه ما را ترور کردند و امروز علیه ما کار می‌کنند و گاهی اوقات برخی سیاسیون داخلی نظیر فتنه ۸۸ آتش بیار معرکه شدند و کسانی که در رکاب انقلاب بودند به خاطر منافع شخصی و حزبی مقابل انقلاب ایستادند.

 

وی تقلب در انتخابات را کلید رمز آشوب‌های سال ۸۸ ذکر کرد و گفت: دولت‌های استعماری غربی نظیر در این برهه علیه ما جنگ روانی و تبلیغاتی انجام دادند اما بصیرت مردم و درایت صبری سبب شکست توطئه‌ها شد.

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور بااشاره به شرایط خاص کشور طی یکسال اخیر گفت: وقتی می‌بینند دولت، مجلس و قوه قضائیه دست در دست هم دارند و همه ولایی هستند و مشکلات را پشت سر می‌گذارد، اقدام به توطئه‌هایی کردند.

 

حسینی گفت: طی یکسال اخیر بسیاری از گرفتاری‌های کشور در داخل و سیاست خارجی کاهش یافت و عضویت در سازمان شانگهای از جمله دستاوردها است و کشورهای آن دارای اقتصاد بزرگی هستند.

 

وی با اشاره به مراوده با کشورهای همسایه، انجام کارهای بزرگ توسط شرکت دانش بنیان گفت: از این رو دشمنان سعی کردند تحریم‌ها را علیه کشور بیشتر کنند و عده‌ای در داخل و برخی ایرانیان وطن فروش نیز در این زمینه نقش دارند.

 

وی گفت: نتیجه آشوب‌ها و اغتشاشات همراهی با دشمنان است و با اشاره به حادثه غم انگیز برای دختر ایرانی گفت: پس از وقوع حادثه رئیس جمهور از سمرقند با وزیر کشور تماس گرفت تا مسئله را پیگیری کنند.

 

حسینی با عنوان اینکه نظام نسبت به حیثیت و مال افراد بی تفاوت نیست، گفت: اینکه برخی سیاستمداران و کسانی که سر سفره انقلاب هستند شروع به موضوع گیری کنند، جای تأمل دارد و روی این سوژه برخی چهره‌های هنری و ورزشی و سیاسی وارد میدان شدند در حالی دشمن دنبال فرصت بود کار خود را انجام دهد.

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: در حادثه آشوب‌های اخیر ۷۷ مزدوران کومله و پژاک، پنج نفر از کروههای تکفیری، سه نفر از بهائیت، ۹۲ نفر از واسطه رژیم و سلطنت تبعه، ۹ نفر از تبعه بیگانه در آشوب‌های اخیر دستگیر شدد.

 

وی با بیان لین که صدها نفر از نیروهای پلیس و حافظ امنیت در حوادث اخیر مجروح شدند، افزود: آشوبگران آموزش دیده بودند و با اسلحه و سلاح‌های مختلف به مردم حمله کردند و آنان درتلاش بودند خرابکاری انجام دهند و این مسائل با اعتراض متفاوت است.

 

حسینی یادآور شد: تخریب بانک‌ها، آمبولانس، اموال مردم، حمله به پاسگاه‌ها و غیره نشانه اعتراض نیست بلکه این افراد ایده صهیونیست‌ها را دنبال می‌کنند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *