امروز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲
جانشین فرمانده انتظامی کشور:

فراجا حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده

ری – ابتکارآنلاین: جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: فراجا نه اینکه یک سازمان انتظامی که یک سازمان انقلابی است چرا که از مردم و نه بَر مردم است.
کد خبر: 3385
زمان انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵ قبل از ظهر -
140 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  سردار قاسم رضایی روز پنجشنبه در حاشیه آئین تجدید میثاق نیروهای انتظامی کشور با آرمان های امام راحل در جمع خبرنگاران افزود: براساس قانون فراجا وظیفه انتظام دارد اما تفاوت پلیس ایران با پلیس در کشورهای دیگر این است که هیچ وقت فراجا بر مردم نیست و با مردم است.

 

وی ادامه داد: مجموعه سازمان انتظامی خادم ملت است و مردم حامی این خادمان هستند؛ هر ساله نیمه دوم مهرماه را به عنوان گرامیداشت فراجا قرار داده اند و افتخار ما این است که در این دوران تجدید میثاقی با امام راحل و شهدا داشته باشیم.

 

به گفته سردار رضایی، فراجا حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده و افتخار مجموعه انتظامی این است که فرمانده آن یک ولی فقیه است؛ در ابتدای انقلاب امام خمینی(ره) و بعد از آن تا به امروز امام خامنه ای فرماندهی و راهبر نیروهای تحت امر هستند .

 

وی تاکید کرد: فراجا علیه هنجارشکنان، قاچاقچیان، سارقان و افرادی که علیه امنیت و مصالح جامعه حرکت می کنند، عمل کرده و می کند.

 

جانشین فرمانده انتظامی کشور یادآور شد: امروز رهبری به عنوان بت شکن زمان، بالای سر و فرمانده اصلی فراجا است و دیدیم که در چند روز گذشته در مجموعه دانش آموختگان نیروهای مسلح چگونه فرزندانش را نوازش کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: فراجا با نیرویی انقلابی از مرزها تا شهرها و روستاها و در تعطیلی و غیر تعطیلی با تبعیت از ولایت در خدمت مردم است.

 

همزمان با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، فرماندهان، نیروها و کارکنان فراجا امروز/ پنجشنبه/ با حضور در حرم امام خمینی(ره) با آرمان های امام راحل تجدید پیمان کردند.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی، نیروها و کارکنان سازمان انتظامی کشور صبح امروز/پنجشنبه/ همزمان با آغاز هفته فراجا ضمن حضور در مرقد امام راحل، با آرمان‌های والای ایشان و شهدای انقلاب اسلامی عهدی دوباره بستند.

 

این آئین با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 

همچنین شرکت کنندگان در این مراسم با اهدای تاج گل، قرائت فاتحه و زیارت نامه به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی ادای احترام کردند. غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا پایان بخش برنامه تجدید میثاق بود.

 

هفته فراجا هر ساله از ۱۳ مهر آغاز می شود و شعار امسال این هفته “پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس” است.

 

روز چهارشنبه ۱۳ مهرماه و نخستین روز هفته فراجا «مرزبان خادم، مرزنشین حامی»، روز پنجشنبه ۱۴ مهرماه و دومین روز هفته فراجا «پلیس ولایت مدار، ایثار و شهادت»، روز جمعه ۱۵ مهرماه و سومین روز هفته فراجا «پلیس انقلابی، جامعه ایمانی» و  روز شنبه ۱۶ مهرماه و چهارمین روز هفته فراجا «پلیس مردمی، مشارکت اجتماعی» نامگذاری شده است.

 

همچنین برای روز یکشنبه ۱۷ مهرماه و پنجمین روز هفته فراجا نام «پلیس هوشمند، بصیرت اجتماعی» و روز دوشنبه ۱۸ مهرماه و ششمین روز هفته فراجا «سرباز فداکار، جوان انقلابی» و روز سه شنبه ۱۹ مهرماه هفتمین روز هفته فراجا نام «پلیس خدمتگذار، سرمایه اجتماعی» انتخاب شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید