امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

جشنواره طنز لبخند و نهال با هیات مدیره انجمن نمایش به میزبانی پاکدشت برگزار شد

پاکدشت – ابتکارآنلاین: اولین نشست مشترک انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و انجمن نمایش شهرستان پاکدشت و رایزنی در خصوص برگزاری سومین جشنواره تئاتر استانی طنز لبخند و جشنواره استانی بین آموزشگاهی نهال در مجتمع فرهنگی هنری امامن خمینی (ره) دفتر انجمن پاکدشت برگزار شد .
کد خبر: 3464
زمان انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷ بعد از ظهر -
80 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امیر حسین شفیعی مدیر عامل انجمن استان در خصوص این نشست اذعان داشت با توجه  کارنامه موفق هنرمندان انجمن نمایش پاکدشت در برگزاری جشنواره مذکور انتظار می رود با توانایی هنرمندان جوان و خوش فکر در این انجمن باری دیگر برگی زرین بر رزومه هنری این شهرستان بیا فزاید.

 

محمد ستوده مسئول انجمن هنرهای نمایشی پاکدشت در این خصوص ضمن تشکر از حضور هیات مدیره انجمن استان قول اهتمام ویژه در خصوص برگزاری شایسته  و در خور شان هنرمندان این شهرستان را به ایشان نوید داد .

 

خاطر نشان می شود  طبق فراخوان منتشر شده، بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران در ۴ بخش مسابقه تئاتر استان تهران، بخش ایثار، بخش ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بخش کارگاه‌های آموزشی بر پا خواهد شد.

 

 

 

آثار بخش مسابقه تئاتر استان تهران به آثاری اختصاص دارد که از آبان ماه ۱۴۰۰ تا آبان ماه ۱۴۰۱ در شهرستان‌های استان به اجرای عمومی درآمده اند.

 

 

 

آثار بخش ایثار این دوره جشنواره، نمایش‌هایی هستند که با حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران تولید شده‌اند.

 

 

 

تئاترهای راه‌یافته به این بخش تازه‌های تولید خواهند بود.

 

 

 

در بخش ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استان تهران، چنداثر نمایشی به صورت ویژه تولید خواهد شد و یک نمایش به صورت مستقیم به جشنواره سراسری تئاتر ایثار به میزبانی استان یزد راه پیدا می‌کند.

 

شایان ذکر است ۲ اثر از هنرمندان این شهرستان در بخش سردار در حال تولید می باشد .

 

مقرر است جشنواره تئاتر طنز ابخند در بهمن ماه و نهال در اسفندماه به میزبانی پاکدشت برگزار گردد.

 

در این نشست در خصوص مشکلات و هم اندیشی در خصوص تسهیل موانع با هیئت مدیره نیز مذاکراتی صورت گرفت .

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *