امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

دشمن دلسوز ما نیست

بروجرد – ابتکارآنلاین: به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت با همکاری بسیج ناحیه مقاومت رزمایش همدلی و احسان در شهرستان بروجرد برگزار شد.
کد خبر: 3491
زمان انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱ بعد از ظهر -
95 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – امام جمعه بروجرد در این رزمایش گفت: دشمنان نظام و انقلاب همواره در کمین هستند تا با ترفندهای مختلف زمینه دلسردی مردم به نظام را فراهم کنند.

حجت الاسلام سید علی حسینی اظهار داشت: دشمن دلسوز ما نیست و می خواهد از برخی جوانان ناآگاه و احساساتی سوءاستفاده کند که لازم است جوانان بصیرت داشته باشند.

وی با اشاره به نا آرامی های اخیر در کشور افزود: کسانی که برای تخریب اموال عمومی و توهین به مقدسات، دیگران را ترغیب می کنند دشمن هستند و تلاش دارند افکار جوانان را منحرف کنند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: ملت با بصیرات ایران اسلامی در حوادث اخیر باز هم به صحنه آمدند و نشان دادند پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

وی بیان کرد: خانواده نقش مهمی در تربیت دینی فرزند دارد و باید با ارتقا سطح آگاهی جوانان کمک کنند تا فریب تبلیغات دشمن را نخورند.

حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: مسوولان نظام، انسان هایی هستند که همیشه برای کمک به نیازمندان همراهی می کنند و محرومیت زدایی و کمک به قشر مستضعف را افتخار می دانند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: ۶۲۰ بسته نوشت افزار و کیف در مدارس بروجرد بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

سرهنگ احمد حسنوند اظهار کرد: این تعداد بسته نوشت افزار با اعتبار ۳۱۰ میلیون تومان تهیه شده که ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان است.

وی تصریح کرد: همچنین در نیمه اول امسال بیش از یک هزار بسته نوشت افزار تهیه و توزیع شده که هدف از این مهم این است که دانش آموزان با داشتن لوازم التحریر مورد نیاز، مشغول به تحصیل شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد افزود: خوشبختانه خیرین زیادی در امر کمک مومنانه و رزمایش ها مشارکت می کنند که با همکاری حوزه ها، دانش آموزان نیازمند شناسایی و بسته های لوازم التحریر بین آنها توزیع می شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *