امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

راز کشف جسد در یکی از مناطق پاکدشت با شناسایی قاتل برملا شد

پاکدشت- ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: با تلاش کارگاهان پلیس آگاهی پاکدشت راز کشف جسد داخل یک خودرو با شناسایی قاتل برملا شد.
کد خبر: 3773
زمان انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴ بعد از ظهر -
58 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ “نجم الدین مرادی” با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی پیدا شدن یک دستگاه وانت مزدا که داخل آن جسد مردی حدوداً ۳۰ساله از اتباع وجود داشت که آثار اصابت چاقو بر نواحی مختلف بدن وی مشهود بود، پرونده به منظور رسیدگی به پلیس آگاهی ارجاع و موضوع شناسایی و دستگیری مرتبطین در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

 

وی اظهار داشت: با انجام اقدامات اطلاعاتی ، فنی و پلیسی و بررسی هویت و تحقیقات از آخرین افرادی که با متوفی در ارتباط بودند و همچنین بررسی دوربین های پیرامونی محل کار مقتول ، پرده از راز این قتل گشود و برادر ناتنی مقتول بعنوان اولین مظنون دستگیر شد.

 

رئیس پلیس پاکدشت گفت :برادر ناتنی مقتول که جوانی ۲۴ ساله است پس از چند روز لب به اعتراف گشوده و اعلام داشت طی تماس تلفنی ، برادرم را به کارگاه کشانده وچند ضربه چاقو به او زده و با میله آهنی به سر او کوبیدم سپس برای اطمینان از کشته شدنش، با دستمال سر، وی را خفته کرده و جسدش را با خودرو وانت مزدا در حاشیه اتوبان رها کردم.

 

وی تصریح کرد: با تلاش همکاران پلیس آگاهی، قاتل در تحقیقات تکمیلی به قتل اعتراف و انگیزه خود را ارث و میراث و مسائل مالی عنوان کرده که برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

 

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *