امروز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲
امام جمعه موقت ورامین:

برخورد شدید با سردسته ها و لیدرهای اغتشاشات عبرت آموز خواهد بود

ورامین- ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین خواستار برخورد مهربانانه با افرادی شد، که در اغتشاشات اخیر ناآگاهانه وارد شدند و افزود: اما برخورد شدید با سردسته ها و لیدرهای اغتشاشات عبرت آموز است.
کد خبر: 3923
زمان انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰ بعد از ظهر -
124 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه امروز ورامین ضمن تبیین زوایای فتنه جدید با بیان اینکه این فتنه بهانه فوت یک نفر بود، ولی تمام اقدامات انجام شده نشان داد دشمنی با دین بود، گفت: آفرین بر مردم که صف خود را از آنها جدا کردند.

 

وی خواستار برخورد مهربانانه و همراه با رأفت اسلامی با افرادی شد، که در اغتشاشات اخیر فریب خوردند و ناآگاهانه در این مسیر وارد شدند و افزود: اما در عین حال باید با سردسته‌های مغرض و مزدور در اغتشاش با شدت برخورد شود.

 

امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه دشمنان بیشترین سرمایه گذاری را روی بچه‌های دانش آموز کردند، افزود: برخی افراد در گذشته در آموزش و پرورش خیانت کردند، لذا باید اولاً خانواده‌ها به نوجوانان خود اهمیت بیشتری بدهند و ثانیاً آموزش و پرورش نیز در بخش پرورشی با جدیت بیشتری ورود کند.

 

وی با بیان اینکه باید به تبیین مسائل اعتقادی بچه‌ها اهمیت داد، گفت: می‌بایست به شبهات دانش آموزان، نوجوانان و جوانان پاسخ داد.

 

امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه دو سال به خاطر کرونا دانش آموزان مجبور بودند، گوشی و اینترنت داشته باشند، اضافه کرد: اکنون و با حضوری شدن مدارس باید والدین در استفاده فرزندانشان از فضای مجازی مراقبت جدی داشته باشند، متأسفانه امروز فضای مجازی مسموم است.

 

قدوسی نژاد از بانوان ورامین به خاطر برگزاری تجمع عفاف و حجاب تشکر کرد و خطاب به بانوان ورامین و کشور افزود: با تمام وجود از حجاب و چادر خود پاسداری کنید، که همین چادر و حجاب سلاح شما در برابر دشمنان است، یکی از خطوط اصلی که اغتشاشگران و مزدوران دشمن در طول این یک ماه دنبال کردند، کشیدن چادر از سر زنان محجبه و مسلمان بود، همین امر نشان می‌دهد، که چادر سلاح شما است و دشمنان چقدر از این حجاب و چادر هراس دارند.

 

وی از دستگاه قضائی خواست، با صلابت لیدرهای این فتنه را مجازات عبرت آموز کند و افزود: باید لیدرهایی که آب به آسیاب دشمن ریخته و به ملت خیانت کردند، به شدت مجازات شوند، باید با این افراد طوری برخورد شود، که دیگر مزدوران بیگانه در این کشور قصد اغتشاش آفرینی نکنند، نباید با برهم زنندگان نظم و امنیت مردم مدارا کرد، دشمنان خواب‌های فراوانی علیه امنیت این کشور دیده بودند، که تعبیر نشد و در آینده نیز نخواهد شد.

 

خطیب جمعه ورامین از مسئولان خواست، به وظایف خود بهتر عامل باشند و اضافه کرد: این مردم عزیز لایق بهترین خدمت‌ها هستند، باید هرچه توان دارید، برای خدمت به این مردم به کار گیرید.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید