امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
آیت الله سعیدی:

فضای مجازی کنترل شود

قم – ابتکارآنلاین: تولیت حرم حضرت معصومه (س) گفت: با توجه به خسارت‌های جبران ناپذیر فضای مجازی رها که ضربه‌های سنگینی به امنیت و اعتبار نظام و زیان‌های مالی و جانی زیادی را به مردم وارد کرد باید با سرعت و قاطعیت با افرادی که از این فضا سوء استفاده کردند برخورد شود و جلوی این فضای بی‌حساب و کتاب گرفته شود.
کد خبر: 4205
زمان انتشار: ۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰ بعد از ظهر -
87 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – آیت الله سید محمد سعیدی، هفتم آبان ماه، بعد از اقامه نمازظهر در حرم حضرت معصومه (س) عنوان کرد: از همه مردم عزیز ایران که پس از استماع خطبه‌های ائمه جمعه سراسر کشور در بیش از هزار شهر با راهپیمایی با شکوه خود از عاملان و آمران جنایت حرم مطهر حضرت شاهچراغ ابراز انزجار کردند تشکر می‌کنم.

 

وی با تقدیر از بیانیه مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه که روشنگرانه و افشاگرانه به ماجرای فتنه اخیر پرداخت، گفت: اکنون وقت آن است که به مطالبات مردمی که در این راهپیمایی شرکت کردند رسیدگی شود و با عواملی که این ناآرامی ها را ایجاد کردند برخورد شود.

 

وی تأکید کرد: با توجه به خسارت‌های جبران ناپذیر فضای مجازی رها که ضربه‌های سنگینی به امنیت و اعتبار نظام و زیان‌های مالی و جانی زیادی را به مردم وارد کرد باید با سرعت و قاطعیت با افرادی که از این فضا سوء استفاده کردند برخورد شود و جلوی این فضای بی‌حساب و کتاب گرفته شود.

 

وی با بیان اینکه فضای مجازی باید برای استفاده کسب و کارها تنظیم و حساب شده باشد، اظهار کرد: در همه کشورهای جهان این فضا مدیریت می‌شود و ما نیز باید هر چه زودتر آن را مدیریت کنیم.

 

سعیدی با اشاره به لزوم برخورد متناسب با آشوب‌گران گفت: ما با آن دسته از آشوب گرانی که ادعا می‌کنند فریب خوردند و یا جو زده شدند باید با رویکرد رحماء بی‌نهم برخورد کنیم و ضمن گرفتن تعهد کتبی و مستند از آنها که دیگر در چنین صحنه‌هایی حضور پیدا کنند آنها را آزاد کنیم.

 

وی ادامه داد: ما از قوه قضائیه هم می‌خواهیم که با آن دسته از آشوبگرانی که صحنه گردان این اغتشاشات بودند و برنامه ریزی شده وارد این ماجرا شدند با رویکرد اشداء علی الکفار برخورد کند.

 

تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) افزود: ما از دولت هم می‌خواهیم با توجه به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای مشکلات فرهنگی و اقتصادی مردم از مدیران لایق، کار آمد، پر جرأت، خردمند، مردمی و جهادی استفاده کند زیرا این مردم شایسته بهتر از این هستند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات