امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
امام جمعه پردیس:

غربی‌ها بدانند که ایران قوی از چنگ و دندان‌های بی‌ریشه و پوسیده شما ترسی ندارد

پردیس – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهر پردیس گفت: شهید آرمان علی‌وردی، شهیدی در تراز جوان مومن و انقلابی که دشمن را حسرت به دل گذاشت و شهید حججی اغتشاشات است که شهادت مظلومانه وی به دست داعشی ها برای مرم ایران موج آفرینی کرد.
کد خبر: 4385
زمان انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰ بعد از ظهر -
83 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر پردیس در یوم الله ۱۳ آبان در جمع نماز گزاران، اظهارداشت: حادثه بسیار غم‌انگیز شهادت مظلومانه و غریبانه طلبه بسیجی، شهید آرمان علی‌وردی دل‌های مردم خداجوی میهن عزیزمان را جریحه‌دار کرد.

وی با بیان اینکه ۱۳ آبان تجسم شرارت‌های آمریکای ضعیف و صف‌آرائی دانش آموزان بصیر و انقلابی است، خاطرنشان کرد: سیزده آبان به‌دلیل پوشش سه مقطع خاص و سه حادثه مهم تاریخی در حماسه استکبارستیزی ملت با بصیرت ایران اسلامی در سال‌های ۴۳، ۵۷ و ۵۸ از اهمیت و حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به منویات مقام معظم رهبری خطاب به مسئولان ، اظهار داشت: دولتمردان هم در این زمینه وظایف سنگینی دارند و دستگاه‌های مختلف از جمله وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم، بهداشت، ارشاد، وزارتخانه‌های اقتصادی، معاونت علمی ریاست جمهوری به وظایف خود با جدیت عمل کنند و مشکلات مردم را نیز مسئولین محترم حل و فصل کنند.

حسینی گفت: یکی از مطالبات مردم از دستگاه های قضائی و امنیتی و اطلاعاتی این است که آن دسته از افرادی که مزدور آمریکا و اسرائیل هستند و با پولهای عربی به جان ملت ایران افتاده و نا امنی ایجاد می کنند و جوان و بسیجی و نیروی انتظامی ونظامی را به شهادت می رسانند را سریعا به سزای اعمال ننگین خود برسانند .

امام جمعه پردیس تاکید کرد: آمریکا در تلاش است با توجه به اغتشاشات ایجاد شده در ایران، نیروهای نظامی و امنیتی کشورمان را از منطقه قفقاز غافل کند تا با خیال آسوده‌تری به اجرایی‌شدن نقشه‌های خود بپردازد.

وی ادامه  داد: بعد از آن همه تلاش آمریکایی‌ها برای شعله‌ورتر کردن اغتشاشات در ایران، اما با صبر اسلامیِ نظام پس از ۴۵ روز سبب شده که آتش فتنه‌انگیزی‌ها فروکش کرده و سره از ناسره مشخص و دست پیدا و پنهان دشمنان نظام هویدا شود؛ حالا آمریکا با تنفس مصنوعی به‌دنبال جلوگیری از مرگ اغتشاشات است.

خطیب جمعه پردیس خاطرنشان کرد: غربی‌ها بدانند که ایران قوی از چنگ و دندان‌های بی‌ریشه و پوسیده شما ترسی ندارد و زیاده‌خواهی‌ها و یاوه‌گویی‌های شما را دانش آموزان با علم، دانش ، غیرت، ولایت‌مداری و با فتح قله‌های پیشرفت و با مشت‌های گره کرده خواهند داد و دندانهای شما را در دهانتان خرد خواهند کرد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایخت قرار دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات