امروز یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
فرماندار قرچک:

حوزه علمیه خواهران نقش به سزایی در جریان‌سازی انقلاب دارد

قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: حوزه‌ علمیه خواهران به دلیل اثربخشی در جامعه، نقش به‌سزایی در جریان سازی انقلاب به ویژه بین نسل جوان جامعه دارد.
کد خبر: 4508
زمان انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱ بعد از ظهر -
91 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علیرضا فاتحی‌نژاد روز دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات احداث و تکمیل حوزه علمیه خواهران قرچک که در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: در بررسی مسائل این روزهای کشور به خوبی این واقعیت مشهود و نمایان است که دشمنان قسم خورده نظام در جریان مقابله با ایران اسلامی برنامه‌های مخرب خود را صرف متزلزل کردن اعتقاد بانوان جامعه دارند، چرا که به خوبی می‌دانند با تغییر فرهنگ زنان، فرهنگ کل جامعه تغییر می‌کند.

وی افزود: زنان و مادران در تربیت و تعالی جامعه سالم و پویا نقش محوری و اساسی دارند از این رو، دشمنان نظام تلاش دارند تا با شیوه‌های مختلف، این نقش را به انحراف کشانده و آن را در جامعه کمرنگ کند؛ توسعه حوزه‌های علمیه خواهران برای جریان سازی انقلاب و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در عمل به جهاد تبیین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

این مسئول خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات مذهبی و روشنگرانه بانوان در شهرستان با حضور مبلغات عالمه اثر مهمی در هدایت جامعه و جلوگیری از انحرافات و ناهنجاری‌ها خواهد داشت.

فاتحی‌نژاد با تأکید بر لزوم تکمیل هر چه سریعتر حوزه علمیه خواهران قرچک گفت: حدود هشت سال است که عملیات اجرایی حوزه علمیه معصومیه قرچک به عنوان یک مرکز مهم علمی و دینی آغاز شده و به دلایلی تکمیل نشده از این رو باید با هم افزایی و همراهی مسئولان محلی و استانی، هر چه سریعتر عملیات اجرایی آن مجددا آغاز و در کمترین زمان تکمیل شود.

فرماندار قرچک یادآور شد: مجموعه شهرستان قرچک از جمله شهرداری آماده است تا در صورت فراهم بودن تمام ساز و کارها و همکاری حوزه علمیه استان تهران، این پروژه را تکمیل کند.

شهرستان قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *