امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

آتش سوزی گسترده در شرکت تولید روغن موتور مبارکه

اصفهان – ابتکارآنلاین: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی گسترده در شرکت تولید روغن موتور خودرو در شهرک صنعتی مبارکه خبر داد.
کد خبر: 4892
زمان انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۶ بعد از ظهر -
87 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به آتش سوزی گسترده در شرکت تولید روغن موتور مبارکه گفت: ۱۰ گروه امدادی و آتش نشانی از شهر‌های مبارکه، بهارستان و اصفهان برای کنترل آتش سوزی به شرکت تولید روغن موتور خودرو در شهرک صنعتی مبارکه  اعزام شده اند.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان هم گفت: ساعت ۱۰ و ۱۹ دقیقه امروز آتش نشانی مبارکه درخواست کمک کرد و ۶ دستگاه خودروی اطفای حریق از شهر اصفهان به محل حادثه اعزام شد.

فرهاد کاوه آهنگران گفت: کارخانه‌های اطراف تا شعاع ۲۰۰ متری تخلیه شده اند و عملیات خُنک سازی در حال اجرا است و ۲۰ گروه امدادی برای کنترل آتش در محل حضور دارند.

کارگران شرکت تولید روغن موتور مبارکه در سلامت کامل هستند

علیرضا حسینی فرماندار مبارکه گفت:‌ ساعت ۱۰ صبح امروز پس از گزارش حریق بلافاصله تیم‌های آتش‌نشانی به محل آتش‌سوزی شرکت تولید روغن موتور مبارکه فراخوان شدند.

او افزود: تمام مخازن این کارخانه پر از مواد شیمیایی است، هم‌اکنون حجم حریم بسیار بالا و گسترده است.

فرماندار مبارکه گفت:‌ مهار حریق با سرعت در حال انجام است تا آتش به صنایع‌ همجوار نفوذ نکند، در این حادثه هیچ اتفاقی برای کارگران نیفتاده و ‌همه کارگران در سلامت هستند.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *