امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران:

بخشی از آب سد لار به پردیس اختصاص می یابد

پردیس- ابتکارآنلاین: رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران گفت: به منظور رفع مشکل آب شرب شهرستان های پردیس و دماوند ، بخشی از آب سد لار به این دو شهرستان اختصاص می یابد.
کد خبر: 5024
زمان انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۸ بعد از ظهر -
115 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علاالدین ازوجی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مناطقی از شهرستان پردیس به خبرنگاران گفت: این طرح توسط دولت و وزارت نیرو اجرا می شود و آب شرب مورد نیاز شهرستان های یاد شده از سد لار تامین می شود.

 

وی ادامه داد: برای پمپاژ آب به منطقه پیش بینی های لازم انجام شده است.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران با اشاره به مشکلات زیر ساختی شهرستان ، توضیح داد: زیر ساخت های فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی موجود پاسخگوی نیاز های جمعیت ساکن نیست.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران: بخشی از آب سد لار به پردیس اختصاص می یابد

 

ازوجی ادامه داد: علاوه بر تعمیر و تجهیز باید به فکر تامین و ایجاد زیر ساخت ها در شهرستان پردیس باشیم و برای تخصیص اعتبار در سازمان برنامه و بودجه پیگیر هستیم.

 

وی افزود: این شهرستان ها به عنوان سکونت گاه دائمی برای مردم منطقه تهران به ویژه شرق استان تهران می توانند از این فضا استفاده کنند.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران ادامه داد: کارمندان،کارگران در مناطق جاجرود و پارک فناوری و پردیس و بومهن در تردد به تهران و بلعکس هستند و بخش عمده نگرانی ما زیر ساخت های حمل و نقل برون شهری این شهرستان است.

 

ازوجی افزود: اتصال متروی تهران به پردیس و دماوند در برنامه کاری ما هست و از سازمان برنامه و بودجه کشور برای دریافت منابع پیگیری خواهیم کرد.

 

به گزارش ایرنا ، علا الدین ازوجی رئیس سازمان برنامه و بوجه استان تهران به همراه ظفر پور ابراهیم فرماندار، معاون عمرانی فرماندار و سایر مسوولان از برخی بخش های مسکن‌ مهر، آب و فاضلاب، زیر گذر جاجرود بازدید کردند.

 

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *