امروز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی کرمانشاه:

در اغتشاشات اخیر چهره دوست و دشمن مشخص شد

کرمانشاه – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به رضایتمندی اکثریت شهروندان جامعه از اقدامات پلیس، گفت: به جرائت می توان ادعا کرد 99 درصد مردم از عملکرد ماموران انتظامی خصوصا با توجه به ناآرامی های رخ داده و بازگشت آرامش به کشور رضایت دارند.
کد خبر: 5037
زمان انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۴ بعد از ظهر -
113 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – سردار “علی اکبر جاویدان” در مراسم تجلیل از کارکنان انتظامی شهرستان کرمانشاه به خاطر برقراری امنیت در طول اغتشاشات اخیر که در پردیس انتظامی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: لازم است از تلاش، فداکاری و ایثار همه کارکنان پلیس که در طول دو ماه اخیر مجاهدانه تلاش کرده و امنیت و آرامش را به شهر و جامعه بازگردادند، تشکر کنم.

 

وی افزود: ماموران خدوم انتظامی امروز زینت کشور و مایه عزت و سربلندی نظام و انقلاب هستند و همه مردم نیز به وجود چنین افراد ایثارگر و جان برکفی افتخار می کنند.

 

جاویدان با بیان اینکه در جریان اغتشاشات اخیر دشمنان همه توان خود را به کار گرفتند تا به کشور آسیب زده و سد راه پیشرفت کشور شوند، خاطرنشان کرد: مجاهدت ماموران پلیس در کنار حضور بسیار خوب نیروهای سپاه و بسیج باعث شد تا آن ها بازهم دست خالی میدان را ترک کنند.

 

رئیس پلیس استان کرمانشاه تصریح کرد: برخلاف برخی اظهارنظرهای مغرضانه، امروز پلیس در بین اکثریت مردم جایگاه بسیار رفیعی پیدا کرده و به جرائت می توان ادعا کرد ۹۹ درصد مردم از عملکرد ماموران انتظامی رضایت دارند.

 

وی با بیان اینکه ناآرامی های اخیر میدان آزمایشی بود که چهره دوست و دشمن از هم مشخص شد، افزود: این میدان برای پلیس عزت آفرین بود و شان و جایگاه پلیس در جامعه و خصوصا میان اقشار مختلف مردم بسیار ارتقاء پیدا کرد.

 

جاویدان گفت: این اغتشاشات و تلاش مذبوحانه دشمنان برای سرنگونی نظام و انقلاب اسلامی مانند سنگ پرتاب کردن به سمت کوه باعظمت بیستون به منظور تخریب و شکستن آن می ماند و دشمنان هم به خوبی فهمیدند نظام ولایی ما بسیار استوارتر از آن است که با چنین اقداماتی حتی بتوان خدشه ای بر چهره زیبای آن وارد کرد.

 

این مقام عالیرتبه انتظامی یادآوری کرد: هرچند در جریان اتفاقات رخ داده، شنیدن برخی شعارها و دیدن بعضی تصاویر برای هر مسلمان و انسان آزاده ای دردآور بود، اما در مجموع نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست به خوبی و به سهولت از این پیچ هم عبور کند تا دشمنان دست خالی میدان را ترک کنند.

 

جاویدان در پایان بار دیگر با تقدیر از تلاش ها و زحمات کارکنان پلیس در جریان ناآرامی های ۲ ماه گذشته، گفت: لازم است از خانواده های صبور کارکنان هم تقدیر کنم که همکاران ما را در این ماموریت خطیر به خوبی همراهی کرده و اجازه هرگونه عرض اندام از دشمنان را گرفتند.

 

در پایان این دیدار با اهدای لوح و هدیه از کارکنان انتظامی شهرستان کرمانشاه تقدیر شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *