امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲

اردوی جهادی دندانپزشکی با خدمت‌رسانی به ۲۰۰ نفر در قرچک برگزار شد

قرچک – ابتکارآنلاین: بخشدار مرکزی قرچک گفت: با اجرای اردوی جهادی دندانپزشکی در روستای قشلاق اول از توابع بخش مرکزی قرچک، ۴۰۰ واحد خدمات دندانپزشکی رایگان به ۲۰۰ مراجعه کننده ارائه شد.
کد خبر: 5339
زمان انتشار: ۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱ قبل از ظهر -
90 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین  – مجید قیصرپناه اظهار داشت: همزمان با هفته گرامیداشت بسیج و با هدف ارائه خدمات جهادی به مناطق حاشیه‌ای و کمتر برخوردار شهرستان قرچک؛ با همت گروه جهادی شهید شکری، بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد، حمات‌المستضعفین، شورای اسلامی و دهیاری روستای قشلاق اول، اردوی ۲ روزه جهادی دندانپزشکی در این روستا برگزار و به ۲۰۰ نفر از مراجعان خدمات رایگان ارائه شد.

وی افزود: در اجرای این اردوی جهادی و برای نخستین بار در جنوب‌ شرق تهران، ۱۲ دستگاه یونیت دندانپزشکی در مدرسه روستای قشلاق مستقر شده و با جضور یک گروه ۵۵ نفره شامل ۲۰ نفر دندانپزشک، ۴۰۰ واحد خدمات دندانپزشکی رایگان به ۲۰۰ نفر از مراجعان ارائه شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در این اردوی جهادی خدماتی از جمله عصب کشی، کشیدن دندان و ترمیم به صورت رایگان ارائه که با استقبال بسیار خوب مردم همراه شد.

قیصرپناه ادامه داد: به منظور تحقق عدالت اجتماعی و دسترسی آحاد جامعه به خدمات پزشکی و با همت گروه‌های مختلف جهادی، اردوهای پزشکی متعددی در مناطق مختلف روستایی قرچک طی ماه‌های گذشته اجرا شده که این مهم، سهم به سزایی در افزایش سطح سلامت عمومی جامعه ایفا کرده است.

قرچک شهرستانی تک بخشی ۱۱ روستا دارد که از این تعداد، هشت روستا از دهیاری برخوردار است.

قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات