امروز دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
مدیر امور منابع آب دماوند خبر داد؛

ادوات حفاری توقیف شد

دماوند- ابتکارآنلاین: مدیر امور منابع آب دماوند از انسداد چهار حلقه چاه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: ادوات حفاری توسط ماموران توقیف شد.
کد خبر: 5735
زمان انتشار: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴ قبل از ظهر -
63 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مصطفی عباسی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران از انسداد چاه‌ها غیرمجاز در دماوند خبر داد و اظهار داشت: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضائی در جهت صیانت از منابع آبی ۴ حلقه چاه غیر مجاز به عمق ۱۰۵ متر و آبدهی ۱.۵ لیتر در ثانیه پر و مسدود شد.

عباسی همچنین با بیان اینکه این تعداد چاه‌ها در جهت اجرای طرح احیا و تعادل بخشی آب‌های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، افزود: با انجام این عملیات از خروج ۱۳ هزار و ۱۶۵ متر مکعب در شبانه روز در سفره‌های زیرزمینی این امور جلوگیری خواهد شد.

وی افزود: با تلاش گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضائی ادوات حفاری ۲ حلقه چاه غیر مجاز شامل چکش برقی و بالا بر توسط مأموران گشت و بازرسی توقیف و به پارکینگ تحت نظر این امور منتقل گردید.

مدیر امور منابع آب دماوند در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب دماوند بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب‌های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *