امروز دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

ادارات موظف به خاموش کردن شبانه سیستم‌های گرمایشی هستند

همدان – ابتکارآنلاین: فرماندار ویژه ملایر پیرو اعلام تعطیلی روز یکشنبه ادارات، مدارس و دانشگاه‌های استان همدان به علت بارش برف و برودت هوا، تاکید کرد: تمامی دستگاه‌ها، ادارات، ارگان‌ها و نهادها موظف هستند شبانه سیستم‌های گرمایشی و موتورخانه‌های اداره ذیربط را خاموش کنند، در غیر این‌صورت موضوع بررسی و برخورد می‌شود.
کد خبر: 6229
زمان انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹ بعد از ظهر -
97 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین  – سلمان ‌اسماعیلی افزود: به استناد مصوبه هیات وزیران و صورتجلسه کارگروه استانی مدیریت مصرف انرژی و ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران و همچنین با توجه به پیش‌بینی تداوم بارش برف، برودت هوا، به منظور مدیریت مصرف انرژی، فردا یکشنبه ۲۵ دی‌ماه تمامی ادارات، سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها و موسسات در سطح استان و شهرستان به استثنای مراکز امدادی، خدماتی، بهداشتی و درمانی و بانک‌ها به صورت دورکاری فعالیت می‌کنند.

وی اظهار کرد: مدیران ادارات و مراکز آموزشی موظف‌ هستند نسبت به خاموش کردن سیستم‌های حرارتی و گرمایشی خود از امشب اقدام کنند.

فرماندار ویژه ملایر خاطرنشان کرد: با توجه به برودت هوا و به منظور مدیریت بهینه مصرف حامل‌های انرژی، تمامی ادارات، مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها و نهادهایی که تعطیل هستند، از امشب تا ساعت هشت صبح روز دوشنبه ملزم به خاموش کردن سیستم‌های گرمایشی هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری ملایر، اسماعیلی از شهروندان ملایری، مشترکان گاز خانگی و تجاری درخواست کرد: با صرفه‌جویی در مصرف گاز به ادامه خدمت‌رسانی شرکت گاز در این روزهای سرد سال کمک کنند.

(منبع: ایسنا)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *