امروز دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
معاون رئیس جمهور خبر داد؛

اقدام برای توسعه شهرستان سربیشه

بیرجند – ابتکارآنلاین: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: با توجه به مشکلات موجود در شهرستان سربیشه با اختصاص اعتبار لازم ظرف یک یا دو سال اقداماتی برای توسعه شهرستان انجام خواهد شد.
کد خبر: 6300
زمان انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰ بعد از ظهر -
84 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- سید امیر حسین مدنی عصر امروز دوشنبه در جلسه هم اندیشی و بررسی مشکلات شهرستان سربیشه با اشاره به محدودیت‌های اعتباری بیان داشت: بر اساس آنچه با رئیس جمهور صحبت کرده‌ایم مناطق محروم را در مدت یک یا دو سال اقداماتی برای توسعه آن انجام خواهیم داد.

وی افزود: با توجه به سفر ریاست جمهور به خراسان جنوبی و مصوباتی که دارد و بر اساس جمع بندی که با همکاری فرماندار سربیشه انجام خواهیم داد پیگیری خواهم کرد تا اعتبار مورد نیاز برای توسعه سربیشه مصوب شود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور تصریح کرد: در این راستا اقداماتی برای حل مشکلات این شهرستان مانند آب، راه، امور زیربنایی، فرهنگی و آموزشی و… انجام خواهد شد.

مدنی ادامه داد: با کمک معاون اول رئیس جمهور تلاش خواهیم کرد که اعتبار مورد نیاز در این باره اختصاص یابد که نتیجه آن را به فرماندار و نماینده این شهرستان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *