امروز چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳
امام جمعه گلستان:

طراحان این قطعنامه بدانند مردم غیور ایران هرکدام یک پاسدارند

بهارستان – ابتکارآنلاین: امام جمعه گلستان گفت: دشمنان بدانند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فرزند راستین ملت ایران است و در دل مردم جا دارد. تحریم این نیروی مقدس و بی بدیل و شیطنت علیه آن هیچ نتیجه‌ای برای دشمنان نخواهد داشت.
کد خبر: 6388
زمان انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱ بعد از ظهر -
47 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام محمد نورپور در خطبه های نمازجمعه این هفته گلستان اظهار داشت: پارلمان اروپا در ادامه حمایت های اتحادیه اروپا از اغتشاشگران در ایران طی قطعنامه ای غیر الزام آور و پیشنهادی، سپاه پاسداران را در فهرست به اصطلاح گروههای تروریستی قرار داده! اقدامی که برای اروپایی ها جز خسران، پیشمانی حاصلی نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام اروپا فاقد وجاهت بین المللی است؛ چرا که برابر قواعد مرسوم بین المللی هیچ کشور و قدرتی نمی تواند نهاد رسمی و نظامی یک کشور را تحریم کند.

خطیب جمعه گلستان افزود: هدف دشمنان از این اقدام ضد ایرانی، روحیه دادن به اغتشاشگران، منافقان و ضد انقلاب و گروههای معاند است و هدفشان دادن تنفس مصنوعی به مزدوران وطن فروش و گرم نگه داشتن شعله التهاب و تنش در کشور است.

وی اعلام کرد: تعیین و شناسایی گروههای تروریستی بر عهده شورای امنیت است و سایر کشورها نمی‌توانند در این زمینه تصمیم گیری و قطعنامه صادر کنند.

حجت الاسلام نورپور یادآور شد: سپاه تروریست نیست سپاه حامی مظلومان ،حامی مردم مظلوم یمن، فلسطین و لبنان و افغانستان و عراق است.

وی با تروریست خواندن کشور های غربی گفت: شما بودید که به افغانستان و عراق حمله و یمن را با خاک یکسان کردید، در فلسطین آدم می کشید سپاه به کدام کشور حمله کرده؟ و به کجا هجوم برده اگر سپاه نبود داعش امان شما را بریده بود اگر سپاه نبود کشورها و شهرهای شما جولان گاه داعشی ها بود شما مدیون سپاه هستید.

امام جمعه گلستان ادامه داد: طراحان این قطعنامه بدانند مردم غیور ایران هرکدام یک پاسدارند و به وجود فرزندان سپاهی خویش افتخار می کنند.

نورپور به ضرورت رعایت الگوی مصرف و پرهیز از اسراف در مورد گاز، برق و آب به لزوم رعایت عدالت اسلامی در پرداخت ها تاکید کرد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *