امروز یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
فرماندار بهارستان:

بصیرت ملت ایران بارها موجب سرخوردگی دشمنان شده‌است

بهارستان – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به حوادث روزهای اخیر و همراهی نکردن مردم با اغتشاشگران، گفت: بصیرت بالای مردم ایران بارها موجب سرخوردگی دشمنان شده است و در اغتشاشات اخیر هم عمق بصیرت مردم به نمایش گذاشته شد.
کد خبر: 6414
زمان انتشار: ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۰ بعد از ظهر -
7 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – عبدالله نوحی شامگاه جمعه در هیات عاشقان ثارالله نسیم شهر به اقدام نابخردانه چند روز گذشته پارلمان اروپا در توهین به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: اروپا مأمن تروریسم هایی است که دستشان به خون جوانان این مرز وبوم آغشته شده، ۱۷ هزار نفر از جوانان مومن و انقلابی ما توسط گروهک منافقین به شهادت رسیدند که امروزه پایگاه اصلی آنان در اروپا است.

وی اظهار داشت: اروپایی که خودش از رژیم بعث عراق حمایت کرد و جوانان ایرانی را در جبهه های حق علیه باطل و حتی بسیاری از شهروندان عراقی را به خاک وخون کشیدن نمی تواند دم از حقوق بشر بزنند، آنانی که به اعتراف خودشان بنیان گذار گروهک تروریستی داعش بودند.

این مسئول خاطرنشان کرد: درد آنها یک جمله است آن هم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که درهمین واقع اخیر فرزندان بسیجی و پاسدار ملت بودند که درکف خیابانها حدود سه ماه اقتدار ،آسایش وامنیت را برای شما تامین کرده‌اند و رهبرمعظم انقلاب درصحبت های اخیر اشاره کرده اند که در همین وقایع اخیر برنامه ریزی دقیقی بود که درهمه حوزه ها از قبیل امنیتی، اجتماعی، سیاسی و بحث قومیتی را برنامه ریزی کرده بودند.

وی تاکید کرد: تمام توان خود را برای کار کردن به کار بسته ایم و در صدد هستیم که مطالبات و خواسته های قانونی و به حق مردم را با نگاه مثبت محقق کنیم.

به گفته این مسئول در سفر اخیر رئیس جمهور به این شهرستان ظرفیت دینی ومذهبی مردم مورد توجه قرار گرفت و آیت الله دکتر رئیسی نیز بر استفاده از این ظرفیت بی بدیل اعتقادی و مذهبی مردم تاکید داشت.

نوحی ادامه داد: برای اولین بار بعد از تاسیس شهرستان، یک رئیس جمهور از شورای اداری و دیدار مردمی، به شکل میدانی از شهرستان بهارستان بازدید کرد و قریب به هشت وزیر و معاون رئیس جمهور در این برنامه حضور داشتند.

فرماندار شهرستان بهارستان خاطرنشان کرد: مسائل شهرستان به شکل مدون تقدیم رئیس جمهور شد و با دستور صریح وی تغییرات اساسی در سرانه های بهداشتی، درمانی، آموزشی، ورزشی بوجود خواهد آمد.

وی افزود: یکی از ویژگی های بارز مردم این شهرستان شور عاشورائیان این خطه عشق و علاقه شدید به خاندان عصمت و طهارت (ع) است.

شهرستان بهارستان با جمعیت بیش از ۷۵۰ هزار نفر سه شهر نسیم شهر، گلستان و صالحیه در جنوب غربی استان تهران یکی از شهرهای پر تراکم با کمترین وسعت جغرافیایی در کشور است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید