امروز یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
استاندار فارس:

تاریخ ثابت کرده پیروزی نهایی با ملت ایران است

فارس – ابتکارآنلاین: استاندار فارس با اشاره به آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی برای همکاری و همراهی با سرمایه‌گذاران، تاکید کرد که فارس از سرمایه‌گذاران خارجی استقبال و حمایت می‌کند.
کد خبر: 6583
زمان انتشار: ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۵ بعد از ظهر -
109 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – دکتر محمدهادی ایمانیه در دیدار با یکی از سرمایه گذاران خارجی در استان، گفت: تمام دستگاه های اجرایی استان فارس برای همکاری و همراهی با سرمایه گذاران آماده هستند، و هیچ مانعی در این مسیر وجود نخواهد داشت. یقینا همه موانع احتمالی را نیز برطرف می کنیم؛ با خیال راحت و اعتماد کامل در این زمینه اقدام کنید.

ایمانیه به سابقه‌ی تاریخی تجارت مردم ایران بویژه با کشورهای آسیایی اشاره کرد و گفت: از سرمایه گذاری کشورها خصوصا ملت های دوست استقبال می کنیم.

استاندار فارس با بیان اینکه ظرفیت های مختلفی در استان برای سرمایه گذاری وجود دارد، اظهار داشت: تمام دستگاه های اجرایی استان برای همکاری و همراهی با سرمایه گذاران آماده هستند و هیچ مانعی در این مسیر وجود نخواهد داشت. یقینا همه موانع احتمالی را نیز برطرف می کنیم؛ با خیال راحت و اعتماد کامل در این زمینه اقدام کنید.

ایمانیه همچنین به تعداد بالای شهرستان فارس اشاره کرد و افزود: هر شهرستان این استان دارای ظرفیت های متنوعی درحوزه های صنعتی، کشاورزی، معدنی، تاریخی، تفریحی و گردشگری است که زمینه ایجاد صنایع تبدیلی و تشکیل هلدینگ های سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

استاندار فارس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران سالیان متمادی در جنگ نابرابر اقتصادی و تحریم های یکجانبه قرار گرفته است، اضافه کرد: باوجود اینکه تحریم ها اثراتی داشته است، ملت ایران همچنان قوی، پرقدرتمند و پرانگیزه برای رسیدن به آرمان های خود طی طریق می کند؛ تاریخ ثابت کرده پیروزی نهایی با ملت ایران است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *