امروز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲

انتقاد امام جمعه باقرشهر از ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر

ری – ابتکارآنلاین: امام جمعه باقرشهر با انتقاد از ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهر گفت: ساخت و سازهای غیر مجاز طی چندماه اخیر، موجب اعتراض بسیار زیاد شهروندان شده است.
کد خبر: 6639
زمان انتشار: ۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰ بعد از ظهر -
50 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام عبدالعلی استیری در خطبه های نماز جمعه این هفته باقرشهر اظهار داشت: ساخت و سازهای غیر مجاز طی چندماه اخیر، موجب اعتراض بسیار زیاد شهروندان شده است.

وی با بیان اینکه اکثر مردم خواستار برخورد با متخلفان بودند گفت: در نهایت با همکاری تعدادی از دستگاه های اجرایی و قضایی و امنیتی، بسیاری از آنها تخریب شد.

امام جمعه باقرشهر بیان داشت: متاسفانه یک تفکر غلط در بین مردم و البته برخی مسئولین وجود دارد که «تخلف می کنیم و جریمه می دهیم، یا خلاف بساز و جریمه اش را بده» این تفکر کاملاً غلط بوده و خطرات جانی و انسانی خواهد داشت.

استیری عنوان داشت: چرا مسئولین مربوطه از همان اول، اجازه تخلف را به متخلفان می دهند که آخرش، کار به تخریب برسد! این موضوع باعث می شود که هم سازنده و هم دستگاه های نظارتی و قضایی و حاکمیتی متحمل ضرر و زیان شوند. از سازندگان منطقه هم خواستارم که بیشتر به قانون احترام گذاشته و از همان اول با اخذ مجوز اقدام به ساخت و ساز کنند.

وی بیان داشت: امیدوار هستیم که هم مردم و هم مسئولین منطقه، کاملاً پایبند به قانون باشند تا از ظهور و بروز ساخت وسازهای غیرمجاز پیشگیری شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید