امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

افتتاح ۱۵ پروژه با اعتبار ۲۱۷میلیارد ریال در ایام دهه مبارک فجر

بهارستان – ابتکارآنلاین: شهردار گلستان گفت: در دهه مبارک فجر و بهار پیروزی انقلاب اسلامی ۱۵ پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ۲۱۷ میلیارد ریال توسط مسئولان افتتاح می‌شود.
کد خبر: 6677
زمان انتشار: ۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵ بعد از ظهر -
292 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید محمد میرزمانی عصر روز شنبه در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی به همراه اصحاب رسانه گفت: اتمام طرح‌های نیمه‌تمام بزرگ و اجرای طرح‌های کوچک مقیاس مورد تاکید شهرداری و شورای اسلامی شهر گلستان است که در همین راستا ۱۵ طرح شاخص و شهری در دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر ۲۱۷ میلیارد تومان افتتاح و۱۳ پروژه دیگر در سال ۱۴۰۲ به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با تاکید بر این که تکمیل طرح‌های نیمه تمام بیشتر اهمیت دارد، از تمام مدیران خواست تا تمام تلاش خود را با هم‌افزایی و نظارت مستمر در این زمینه به کار ‌گیرند.

میرزمانی اظهار داشت: پروژه‌ های شاخص از جمله، احداث پروژه ورزشی سالن چندمنظوره پارک مادر، احداث فاز دوم پروژه بوستان در حاشیه رودخانه شادچای، پروژه امنیتی و تصویری، پروژه انتقال آبهای سطحی در محله حسن آباد، امامزاده قاسم(ع) و خیابان هشترودی، احداث ۴ زمین چمن مصنوعی، احداث معاینه فنی خودرو، احداث ۱۳ هزار متر مربع از فاز جدید کنار گذر شمالی و احداث معبر جدید در بازار سنگ بهارستان در دهه مبارک فجر سال جاری مورد افتتاح قرار خواهد گرفت.

شهردار گلستان اجرا و اتمام طرح ‌های عمرانی و نیمه‌کاره را از اولویت‌های این شهرداری دانست و گفت : علاوه بر سرعت بخشیدن در اجرای آن‌ها، شاخصه‌های کیفی نیز مدنظر قرار می‌گیرد . میرزمانی ادامه داد ، توجه به فرهنگ و ورزش اولویت شهرداری گلستان است ودراین حوزه عمرانی ساخت بوستان ترافیک ،زمین چمن مصنوعی ، پردیس سینمایی وچند مجموعه فرهنگی در ایام بهمن در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

شهردار گلستان یادآور شد: چندین طرح دیگر عمرانی و رفاهی این شهرداری که می‌توان به ۳۵ هزار متر مربع سنگ فرش، ۲۰ هزار متر طول جدول گذاری، ۱۳۰ هزار متر مربع آسفالت مکانیزه و اجرای ۴۵ هزار متر مربع بهسازی و لکه گیری گسترده معابر شهر گلستان اشاره نمود.

وی با بیان اینکه توجه به بافت فرسوده و حاشیه نشینی در رودخانه شادچای در اولویت شهرداری است، گفت: ساخت فازهای پایانی پروژه پارک‌های خطی حاشیه رودخانه شادچای از اولویت های دیگر مدیریت شهری است که با بهره برداری از آنها شاهد شهری زیبا با نشاط برای شهروندان خواهیم بود.

این مسئول در ادامه خاطر نشان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر گلستان در ۱۴ ماه خدمتی جهادی با مضامین منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد امید در مردم از طریق کار و تلاش برای آنها، مورد تاکید قرار دادند و آنچه طی این مدت در شهر گلستان رخ داده، دقیقا در همین پیوند بوده است.

شهر گلستان در شهرستان بهارستان در جنوب غربی استان تهران واقع شده است .

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *