امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
معاون سپاه‌ سیدالشهدا استان تهران :

برنامه اعزام ۸ هزار دانش آموز شهرستان های تهران به راهیان نور تدوین شده است

ری – ابتکارآنلاین: معاون هماهنگ کننده سپاه‌ حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران گفت: برای اعزام بیش از ۸ هزار دانش آموز شهرستان های تهران در مرحله نخست راهیان نور برنامه ریزی شده است.
کد خبر: 6804
زمان انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶ بعد از ظهر -
81 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ پاسدار مجید امیر عبدالهیان اظهار داشت: سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران توفیق دارد پس از فروکش شدن کرونا، اردوهای راهیان نور را برای اقشار مختلف مردم طبق سنوات گذشته برنامه ریزی نماید.

وی عنوان کرد: امسال نیز توفیق داریم برای بیش از ۸ هزار تن از عزیزان دانش آموز را در مرحله نخست این اردوها برنامه ریزی کنیم، بعد از برنامه ریزی برای اردوهای راهیان نور دانش آموزی برای ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر از دانشجویان عزیز در سطح شهرستان های استان تهران نیز که این برنامه و اردو را اجرا خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه‌ حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران بیان کرد: همچون سنوات قبل در انتهای اسفندماه و بخشی از تعطیلات نوروزی، بستر لازم را فراهم می کنیم تا خانواده های محترم برای بهره برداری از یادمان ها به خوزستان عازم شوند، ضمن اینکه در تلاش هستیم برای پذیرایی از هموطنان در این اردوها بسترهای بیشتری را فراهم کنیم.

برنامه اعزام ۸ هزار دانش آموز شهرستان های تهران به راهیان نور تدوین شده است

وی خاطرنشان کرد: در مرحله نخست برای دانش آموزان عزیز با توجه به هجمه ای که دشمن در سال جاری برای تحت شعاع قرار دادن انقلاب و نظام ما وارد کرد با استفاده از ظرفیت جوانان و نوجوانان دهه هشتادی و دهه نودی ها به عنوان یکی از پتانسیل های آینده انقلاب برای خنثی سازی این توطئه های دشمن از ابزارهای مهمی همچون بحث نرم افزار راهیان نور استفاده کنیم.

سرهنگ پاسدار امیر عبدالهیان تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری توفیق می یابیم از این نرم افزار به نحو احسن استفاده کنیم، به همین منظور با مدیر کل محترم آموزش و پرورش شهرستان های تهران هماهنگی لازم صورت گرفت و بعضی از مدارسی که در این اتفاقات بیشتر از سایرین تحت تاثیر فضای مجازی و تبلیغات روانی دشمن قرار داشتند از بستر راهیان نور استفاده کنیم.

وی گفت: این دانش آموزان را با استفاده از ظرفیت های توانمندی با شرکت در دوره های مختلف و از بین راهیان نور کشور گلچین شده و با روش های اغناگری و فن بیان و ذهن پویا و لسان پویا بتوانیم این شبهاتی را که برای دانش آموزان به وجود آمده است را پاسخ داده و بهترین استفاده را از بستر راهیان نور داشته باشیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات