امروز دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند خبر داد؛

آغاز عملیات ساخت و نوسازی ۱۰ مرکز بهداشتی در دماوند

دماوند – ابتکارآنلاین: رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند از آغاز عملیات ساخت و نوسازی ۱۰ مرکز بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: 6968
زمان انتشار: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰ بعد از ظهر -
53 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسن خیرخواه ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از آغاز عملیات ساخت و نوسازی مراکز بهداشتی در دماوند خبر داد و در خصوص پروژه‌های بهداشت و درمان در سطح شهرستان دماوند اظهار داشت: امسال ۱۰ پروژه ساخت و نوسازی کامل در دستور کار است.

وی افزود: پروژه‌ها شامل دو پروژه مسکن مهر گیلاوند و مهرآباد، خانه پزشک مهرآباد، پایگاه بهداشت مرکز خدمات جامع حضرت محمد رودهن، خانه بهداشت ساران، خانه بهداشت چناران و خانه بهداشت کلاک که تحویل پیمانکار شده و عملیات بازسازی کامل آغاز شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند بیان داشت: همچنین سه خانه بهداشت در مرحله برگزاری مناقصه است که بهینه سازی کامل می‌شود. مجموعاً ۱۰ مرکز در شهرستان از اعتبارات وزارتخانه بازسازی و نوسازی کامل می‌شود.

خیرخواه عنوان کرد: با پیگری‌های نماینده مجلس مبلغ ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بابت بهسازی و تعمیرات خانه‌های بهداشت اعتبار دریافت کرده‌ایم و تمام خانه‌های بهداشت تعمیر و نوسازی خواهند شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *