امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
امام جمعه قرچک:

جمهوری‌ اسلامی ایران فعالیت‌های چشمگیر و قابل توجهی داشته است

قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان قرچک گفت: جمهوری‌ اسلامی ایران در طول تاریخ چهل و چهارساله خود فعالیت های چشمگیر و قابل توجهی داشته است که از بین بردن وابستگی به دیگر کشورها، ایستادگی در برابر ظلم و استکبار و تربیت مخترعین در عرصه های مختلف از آن جمله است.
کد خبر: 7004
زمان انتشار: ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۰ بعد از ظهر -
50 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام والمسلمین حجت الله اسماعیلی، امام جمعه شهرستان قرچک عصر پنجشنبه ۲۰ بهمن ماه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی، حضور تنگاتنگ مسئولین بین مردم است؛ ذدر میز خدمت ها و مساجد، دیدار های مردمی ادارات، حضور هفتگی مسئولین در نماز عبادی سیاسی جمعه از جمله مواردی است که مسئولین در بین مردم حضور دارند و مشکلات را می‌شنوند.

امام جمعه شهرستان قرچک بیان کرد: جایگاه ایران در حوزه دفاعی و نظامی، دستاورد داشته است؛ امروز به جایگاهی رسیدیم که موشک های قاره پیما و پهپاد ساختیم.

این مقام مسئول بیان کرد: دشمن بارها و بارها به پیشرفت ما اعتراف کرده است؛ در حوزه های فناوری، هسته ای، پزشکی، بهداشت و درمان، فناوری های اطلاعات و ارتباطات، توسعه بخش های مختلف اقتصادی، دانش بنیان، کشاورزی و خیلی از زمینه های دیگر؛ ما خوب عمل کردیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *