امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

امروز دشمنان جرات هیچ گونه تعرضی را به این نظام ندارند

رباط کریم – ابتکارآنلاین: امام جمعه رباط کریم گفت: انقلابی اسلامی در مقابل زورگویان ایستاده و به درختی مقاوم و تنومند تبدیل شده است به گونه ای که امروز دشمنان جرات هیچ گونه تعرضی را به این نظام ندارند.
کد خبر: 7030
زمان انتشار: ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵ بعد از ظهر -
65 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام حسن ترابی در خطبه های نمازجمعه این هفته شهر رباط کریم افزود: ۲۲ بهمن سرآغاز انقلابی بود که امروز پس از ۴۴ سال به مراتب قوی، قدرتمند تر و مستحکم تر از قبل شده است و این مهم به برکت رهبری امام راحل ، مقام معظم رهبری، ایثارگری شهیدان و جانبازان و همراهی مردم غیرتمند تحقق یافته است.

وی اظهار داشت: ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ملت ایران به رهبری امام راحل عظیم شأن است و مردم ۴۴ سال است که این روز را جشن می گیرند و در تداوم راه نورانی و نجات بخش و عزت آفرین امام (ره) تاکید می کنند.

خطیب جمعه رباط کریم خاطرنشان کرد: امروز به برکت ایمان، شجاعت و هیبت نیروهای مسلح به نقطه ای از بازدارندگی دست یافته ایم که هیچ کشوری نمی تواند فکر تهاجم به این آب و خاک را در سر بپروراند و ما به وجود نیروهای مسلح افتخار می کنیم.

حجت الاسلام ترابی با اشاره وقوع زلزله در کشور های ترکیه و سوریه اضافه کرد: کمک به هر ۲ کشور زلزله زده از ضرورت های امدادرسانی است ولی متأسفانه غربی ها بار دیگر گزینشی عمل کردند.

وی افزود: وظیفه همه ملت ها به خصوص کشورهای اسلامی این است که به یاری آسیب دیدگان بپردازند و جمهوری اسلامی از نخستین کشورهایی بود که به امداد این کشورها شتافت.

امام جمعه رباط کریم یادآور شد: مدعیان حقوق بشر زلزله زدگان سوریه را ندیدند و آمریکا و اروپا با سیاست دوگانه به صورت گزینشی عمل کرده و سوریه را تنها گذاشتند و از هر کمک و امداد رسانی دریغ ورزیدند که این به دور از انسانیت و نوع دوستی است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *