امروز دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳
امام جمعه شهر گلستان:

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است

بهارستان- ابتکارآنلاین: امام جمعه شهر گلستان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است؛ چشم دوست و دشمن به ایران اسلامی دوخته شده است.
کد خبر: 7040
زمان انتشار: ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰ بعد از ظهر -
52 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام محمود نورپور درخطبه های نماز جمعه این هفته به رونمایی از یکی از پایگاه های هوایی زیر زمینی ارتش جمهوری اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: رونمایی از این پایگاه عظیم هوایی زیرزمینی که صدها متر در زیر زمین قرار دارد و با تکنولوژی منحصر به فرد و پیچیده راه اندازی شده است، افتخار دیگری برای ملت و نظام اسلامی و نیروهای مسلح است که لرزه بر وجود دشمنان می‌اندازد و نقشه دشمنان را نقش بر آب کرده است.

امام جمعه شهر گلستان گفت: امروز به برکت ایمان ، شجاعت و هیبت نیروهای مسلح به نقطه ای دست یافته ایم که لرزه بر اندام دشمنان می اندازد.

حجت الاسلام نورپور در ادامه بیان داشت: یکی از نعمات بزرگ الهی نعمت عزت و آزادی است، آزادی از قید و بند اسارت، آزادی از قید و بند استکبار و استعمار، آزادی از قید و بند سلطه طلبان و جباران و ظالمان .

وی در ادامه ضمن برشمردن مواردی از ذلت و تحقیر ملت در دوران ستم شاهی یادآور شد: چه قید و بندی بالاتر از اینکه سرنوشت کشورمان را بیگانه‌ها رقم می زدند، همه مسئولین آن را اجنبی ها انتخاب می کردند و در پنجاه سال دوران حکومت استبدادی پدر و پسر فاسد پهلوی مردم هیچ نقشی در تعیین سرنوشت خویش نداشتند.

وی اظهار داشت: امام عظیم شأن با انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت، نعمت آزادی و عزت را برای مردم به ارمغان آورد و مانند جدش رسول اعظم صلی الله علیه و آله و سلم ، غل و زنجیر اسارت را از دست و پای این مردم باز کرد «…وَیَضَعُ عَنْهُمْ إِصْرَهُمْ وَالْأَغْلَالَ الَّتِی کَانَتْ عَلَیْهِمْ».

حجت الاسلام نور پور در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: با توجه به اتفاقات و اغتشاشات اخیر، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است؛ چشم دوست و دشمن به ایران اسلامی دوخته شده است و انشاالله شما مردم ولایتمدار و فجر آفرین، فردا با حضور باشکوه و دشمن‌شکن خود بار دیگر دشمنان را مأیوس و دوستان را خوشحال خواهید کرد.

خطیب نماز جمعه گلستان تصریح کرد: باید این انقلاب مقدس را حفظ کرد، هم مسئولین و هم مردم باید قدر نظام اسلامی را در دستاوردهای نظام را بدانند.

وی خاطرنشان ساخت:مردم نباید با وجود مشکلات و دشواری ها مایوس شوند و باید پشت سر ولایت فرزند پیغمبر اکرم با توکل به خدا و توسل به اهل بیت به راه خود ادامه بدهند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *