امروز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

کارهای مطالعاتی احداث بیمارستان قاین انجام شود

بیرجند – ابتکارآنلاین: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای احداث بیمارستان تأمین اجتماعی در زمین واگذار شده برای این منظور باید کارهای مطالعاتی مربوط به آن انجام شود.
کد خبر: 7020
زمان انتشار: ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵ قبل از ظهر -
60 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر – سید صولت مرتضوی شب گذشته در مراسم کلنگ زنی احداث کارخانه آجر نسوز قاین با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: امروز در بهترین روزها در تاریخ ایران اسلامی یعنی دهه مبارک فجر هستیم که به این مناسبت طرح‌های بسیاری در خراسان جنوبی افتتاح یا کلنگ زنی شده است.

وی با اشاره به سفرش به خراسان جنوبی و برنامه‌های آن افزود: قبل از این پنج هزار میلیارد تومان طرح در دهه فجر در خراسان جنوبی بهره برداری یا کلنگ زنی شده بود که با آغاز عملیات اجرایی کارخانه آجر نسوز مبلغ طرح‌های مربوط به دهه فجر به شش هزار میلیارد تومان می‌رسد.

وی با بیان این که در گذشته شاید سابقه نداشته که این همه طرح در این استان به بهره برداری برسد یا عملیات اجرایی آن‌ها شروع شود، تصریح کرد: با آغاز عملیات اجرایی کارخانه کم نظیر آجر نسوز قاین برای اهالی این شهر ایجاد اشتغال می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: برای احداث بیمارستان تأمین اجتماعی در قاین هم باید طرح مطالعاتی در زمین واگذار شده برای این منظور انجام شود تا در سفری دیگر کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن به زمین زده شود.

مرتضوی با اشاره به کار بزرگی که در خصوص آب‌های غیرمتعارف انجام شده است، عنوان داشت: نماینده مردم شهرستان‌های قائنات و زیرکوه تلاش‌های بسیاری برای پیگیری مشکلات این منطقه انجام می‌دهد.

در ادامه تعدادی از مردم این شهرستان خواسته‌های خود را با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان گذاشتند و کلنگ ساخت کارخانه آجر نسوز قاین به مساحت ۲۵۰۰۰ مترمربع وبا ایجاد اشتغال برای ۷۰ نفر با سرمایه ۹/۲۲۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.

نماینده مردم شهرستان‌های قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی هم در مراسم کلنگ زنی کارخانه آجر نسوز قاین با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار گفت: دو سال است که پی گیری های برای احداث کارخانه آجر نسوز در قاین انجام داده ایم که با پی گیری های قناعت استاندار خراسان جنوبی و نظر مثبت مرتضوی نسبت به قائنات کلنگ زنی این کارخانه امشب انجام می‌شود.

به گفته وی بر اساس قول داده شده هفته آینده تیمی برای انجام مطالعات مربوط به جانمایی زمین مربوط با ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی به این شهرستان خواهند آمد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: با انجام این کار در هفته آینده، زمینه ساخت آن با همکاری خیرین و شستا فراهم خواهد شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید