امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
شهردار یزد:

نگاه ویژه شهرداری به مناطق محروم و کمتر برخوردار است

یزد – ابتکارآنلاین: شهردار یزد با اشاره به اینکه اولویت و نگاه ویژه شهرداری توجه به مناطق محروم و کمتر برخوردار است، گفت: در سیل و آشوب های اخیر خسارت‌های زیادی به شهر تحمیل شد که وقت و انرژی مجموعه شهرداری را گرفت اما با این حال، کار شهرداری معطل نماند.
کد خبر: 7114
زمان انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۰ بعد از ظهر -
55 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – «ابوالقاسم محی‌الدینی» در این باره تصریح کرد: در طول یک سال و نیمی که در خدمت مردم شهر یزد هستیم، تلاش کردیم نگاه ویژه‌ای به مناطق کمتر توسعه یافته داشته باشیم.

وی افزود: در این راستا اتفاقات خوبی در محلات حسن‌آباد، صدرآباد، محله امام رضا(ع) و دیگر مناطقی که کمتر به آن توجه شده بود، روی داد و خوشبختانه شاهد اجرای برخی طرح‌های تاثیرگذار در این محلات بودیم.

شهردار خاطرنشان کرد: امسال با وجودی که دو سیل عظیم که در اردیبهشت و مرداد ماه در شهر یزد روی داد و پس از آن با حوادث و آشوب‌هایی مواجه شدیم که موجب وارد شدن خسارت‌هایی به شهر شد و در پی آن وقت و انرژی مجموعه شهرداری را گرفت، اما با این حال کار شهرداری معطل نماند و توانستیم در محلات کمتر توسعه یافته، اقدامات خوبی انجام دهیم.

محی‌الدینی با اشاره به کلنگ‌زنی طرح صاحب الزمان، گفت: عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح صاحب الزمان(عج) روز جمعه ۲۱ بهمن ماه با حضور استاندار آغاز شد و در برنامه شهرداری قرار گرفته که تا سال آینده و همزمان با ایام‌الله دهه فجر از آن  بهره‌برداری شود.

شهردار با اشاره به این که طرح زیرگذر صاحب الزمان(عج) یزد خواسته اصلی مردم منطقه مریم‌آباد بود، گفت: معمولاً در طرح‌های تقاطع غیرهم سطح بحث انتقال تاسیسات وجود دارد که در این طرح هم حدود ۱۸۷ متر خط فاضلاب، ۵۰ متر گاز، ۵۰ متر مخابرات و یک خط فرغی که پل را قطع می‌کند، مربوط به آب است و امیدواریم که دستگاه‌های مربوطه در جابه‌جایی تاسیسات همکاری لازم را داشته باشند و نگذارند که این طرح طولانی شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری یزد، این تقاطع در ادامه رینگ شهری یزد است و نقش بسیار مهمی در تسهیل تردد شهروندان و کاهش ترافیک ایجاد می‌کند و در صورت اجرای دو تقاطع غیرهمسطح دیگر، این رینگ به پایان می‌رسد.

(منبع: ایسنا)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات