امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

پیکر جهادگر بسیجی اسماعیل احمدی در شهرک شهید محلاتی تشییع شد

شمیرانات – ابتکارآنلاین: مراسم تشییع پیکر جهادگر نمونه حاج اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش و جوانان با حضور جمع کثیری از خانواده معظم شهدا، جهادگران و مسوولان لشکری و کشوری در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شد.
کد خبر: 7547
زمان انتشار: ۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰ بعد از ظهر -
52 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مراسم تشییع پیکر پاک جهادگر نمونه حاج اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش و جوانان با حضور جمع کثیری از خانواده معظم شهدا، جهادگران و مسئولان‌ لشکری و کشوری در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار و پس از اقامه نماز توسط آیت الله صدیقی بسوی امامزاده اسماعیل چیذر شمیران جهت تدفین روی شانا دوستداران اهل بیت با نوای یاحسین و یاابوالفضل روانه شد.

در این مراسم جانبازان مدیران ارشد سیاسی ورزشی فرهنگی کشور فرمانداران ورزشکاران پیشکسوتان روحانیون و اقشار مردم حضوری چشمگیر داشته در مداحان در روز ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه اسلام در چهارم‌ماه شیعیان مداحی کردند.

خانواده جهادگر بسیجی با تشکر از حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان و ورزشکاران از شرکت‌کنندگان تشکر و قدردانی کردند.

شب گذشته نیز مراسم وداع با پیکر جهادگر نمونه حاج اسماعیل احمدی مشاور وزیر ورزش و جوانان، شامگاه جمعه با حضور سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه و جمعی از خانواده معظم شهدا و جهادگران در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شد.

در این‌ مراسم که در کنار قبور مطهر شش شهید جاویدالاثر در مقبره الشهدا شهرک شهید محلاتی برگزار شد، مداحان اهل بیت در شب میلاد حضرت ابوالفضل العباس در کنار پیکر این جهادگر نمونه و بسیجی در رثای اهل بیت اشعاری را خواندند و مداحی کردند.

در این مراسم اقشار مختلف مردم ورزشکاران، جهادگران، روحانیون، روستاییان‌ مناطق محروم، مسئولان لشکری و کشوری شرکت داشتند.

سردار نقدی در این مراسم با ذکر اقدامات و خدمات جهادگر نمونه اسماعیل احمدی گفت این بسیجی نمونه در مناطق محروم خدمات شایانی به محرومان و ایتام ارائه کرد.

معاون فرمانده سپاه ادامه داد: مرحوم احمدی در مسئولیت های مختلف اقدامات خیری برای افراد مظلوم و مناطق محروم در روستاهای دور دست کشور انجام داد و راه مرحوم عبدالله والی را در سازندگی مناطق محروم تداوم بخشید.

پیکر مرحوم اسماعیل احمدی در میان گلباران دوستداران و جهادگران در مقبره الشهدا شهرک شهید محلاتی تشییع شد.

مشاور وزیر ورزش و سرپرست حوزه وزارتی وزارت ورزش روز چهارشنبه گذشته در سانحه بالگرد در اثر شدت صدمات درگذشت.

به گزارش ایرنا، خبر تلخ و ناگوار بود؛ بالگرد حامل وزیر ورزش و همراهانش در شهر بافت استان کرمان دچار سانحه شد و اسماعیل احمدی، مشاور وزیر ورزش و سرپرست حوزه وزارتی وزیر ورزش درگذشت.

احمدی از جمله مدیران انقلابی کشور بود که در طول سال‌های گذشته و در مسئولیت‌های گوناگونی که بر عهده داشت خدمت به مردم را در سرلوحه کارش قرار داده بود. او خودش را سرباز انقلاب و نظام می‌دانست و ارادت زیادی به شهید سردار قاسم سلیمانی داشت.

احمدی از زمانی که وارد استان کرمان شد در استوری اینستاگرامی خود بارها از شهید حاج قاسم سلیمانی یاد کرده بود؛ تصاویری که نشان می‌داد ارادت او به شهید سلیمانی و سایر شهدا تا چه حد است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *