امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه:

به اعتراضات معلمین در زمینه رتبه‌بندی رسیدگی می‌شود

کرمانشاه – ابتکارآنلاین: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: معلم‌ها مطمئن باشند به اعتراضات آنها در زمینه رتبه‌بندی رسیدگی خواهد شد.
کد خبر: 7650
زمان انتشار: ۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۸ بعد از ظهر -
97 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – سلمان محمدی، امروز(هشتم اسفند) در مراسمی که به مناسبت هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی در کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه باید برگزاری همایش‌های مناسبتی را از کارهای کلیشه‌ای دور کنیم، گفت: باید همایش‌ها بگونه‌ای برگزار شود که کارایی داشته و بتوانند در تعلیم و تربیت صحیح دانش آموزان تاثیرگذار باشند.

وی با بیان اینکه تعلیم و تربیت صحیح دانش‌آموزان نیاز به کارهای نو دارد، گفت: باید روی درس‌هایی مثل هنر، انشا و ورزش که می‌تواند در ایجاد روحیه کار گروهی در دانش آموزان تاثیر مثبت داشته باشد، تمرکز کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه باید دانش آموزان را آماده زندگی کردن کنیم، گفت: آموزش صرف دانش آموزان نمی تواند کارکردهای لازم برای تعلیم و تربیت صحیح دانش‌آموزان را داشته باشد.

وی رویکرد امسال آموزش و پرورش در کرمانشاه را تربیتی مهارتی عنوان کرد و افزود: با این نگاه دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی تربیت خواهد شد.

محمدی در ادامه اشاره ای هم به اجرای طرح رتبه بندی معلم‌ها داشت و گفت: این طرح هم همچون هر طرح دیگری خالی از ایراد نیست، اما تلاش خواهیم کرد تا هیچ حقی از هیچ همکار فرهنگی ضایع نشود.

وی با بیان اینکه امکان اعتراض به رتبه از سوی معلم‌ها در سامانه وجود دارد، گفت: معلم‌ها مطمئن باشند به اعتراضات آنها رسیدگی خواهد شد.

محمدی با بیان اینکه احتمال خطا در رتبه اعلام شده برای معلم‌ها در طرح رتبه بندی وجود دارد، گفت: پیگیر احقاق کامل حق معلم‌ها در رتبه بندی  هستیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *