امروز دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

۵۰۰ جهیزیه توسط سپاه استان تهران بین زوج‌های نیازمند توزیع شد

ری – ابتکارآنلاین: مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران اعلام کرد: در هفدهمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه، ۵۰۰ جهیزیه به مبلغ ۲۵ میلیارد تومان بین زوج‌های نیازمند توزیع شد.
کد خبر: 7717
زمان انتشار: ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸ بعد از ظهر -
11 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ مجید دهرویه در خصوص هفدهمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه گفت: در آستانه میلاد با سعادت حضرت ولی عصر (عج)، در رزمایش کمک‌های مومنانه ۵۰۰ جهیزیه بین زوج‌های جوان و نیازمندان شهرستان‌های استان تهران توزیع شد.

وی اظهار داشت: در این مرحله هر جهیزیه بالغ بر ۵۰ میلیون تومان هزینه دربرداشته که در مجموع در حدود ۲۵ میلیارد تومان توسط خیران و بسیج سازندگی به این خانواده‌ها اهداء شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: از آغاز رزمایش نیز بالغ بر سه هزار جهیزیه و سه میلیون بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است، امیدواریم شرایط اقتصادی به گونه‌ای شود که مردم نیازی به این بسته‌های معیشتی و کمک‌ها نداشته باشند.

همچنین در این رزمایش به صورت نمادین خطبه عقد یک زوج جوان جاری شد.

هفدهمین رزمایش کمک های مومنانه روز چهارشنبه با همت سپاه حضرت سید الشهدا (ع) استان تهران با توزیع ۵۰۰ سری جهیزیه برای زوجهای جوان در آستان مقدس سید الکریم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید