امروز شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲

دیدار با خانواده های شهدا یک وظیفه و توفیق الهی است

ری – ابتکارآنلاین: رئیس بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان ری: دیدار مسوولان با خانواده های شهدا یک وظیفه و توفیق الهی است و خوشحالیم که این توفیق نصیبمان شده است.
کد خبر: 7977
زمان انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰ بعد از ظهر -
26 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین نصرالله در حاشیه دیدار از خانواده شهید امیر منصور یزدی اظهار داشت : سر زدن مسوولان از خانواده های شهدا یک وظیفه و توفیق الهی است و خوشحالیم که این توفیق نصیبمان شده است.

سرگرد بخشی معاون سپاه (ری) حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام نیز ضمن خرسندی از حضور در منزل خانواده معظم شهدا گفت : ایثار و فداکاری خانواده معظم شهدا باعث بارور شدن درخت انقلاب اسلامی شده است و فرصت خدمت را برای مسوولان فراهم کرده است .

شهید امیر منصور یزدی از شهدای مداح شهرستان ری است که در هفدهم اسفندماه سال ۱۳۶۲ همراه با تیپ حضرت عبدالعظیم (علیه السلام) در عملیات خیبر و جزیره مجنون شهد شیرین شهادت را نوشید.

به گزارش ایرنا، حسین نصرالله رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری ،سرگردبخشی جانشین سپاه شهرری، علی اکبری مسئول بسیج رسانه ری با همراهی خانم دکتر شیروانی مدیرکل سازمان اقتصادی کوثر و مهندس گرامی معاون فرهنگی این سازمان همزمان با سالگرد شهید امیرمنصور یزدی با مادر و خانواده ایشان دیدار کردند .

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید