امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

قدم گذاشتن در راه حق هزینه دارد

گلستان – ابتکارآنلاین: پدر شهید احمدی روشن عزت و سربلندی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: زنان جامعه ایرانی از آزادی کامل برخوردارند.قدم گذاشتن در راه حق هزینه دارد
کد خبر: 7982
زمان انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰ بعد از ظهر -
55 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – رحیم احمدی روشن ظهر پنجشنبه ۱۸ اسفندماه در همایش مقاومت اسلامی و قیام جهانی مستضعفین اظهار کرد: خداوند بر مستضعفان عالم منت گذاشته و آنها را مظهر ولایتمداری در دنیا معرفی کرده زیرا خواسته خدا این است که وارثان زمین باشند.

وی با بیان اینکه در روی کره زمین هیچ کشوری شهید پرورتر و شهید باورتر از ایران وجود ندارد، گفت: کشور ما الگوی ملت های مسلمان و زمینه ساز ظهور مهدوی در دنیا است.

پدر شهید احمدی روشن با اشاره به اینکه قدم گذاشتن در راه حق هزینه دارد و ملت ایران از روز های اول انقلاب این هزینه را همواره با جان و دل پرداخت کرده اند، گفت: باید بدانیم در چه وقعیتی از زمان زندگی می کنیم و این انقلاب چطور بدست ما رسیده است.

احمدی روشن با تاکید بر این مطلب که جهاد تبیین تنها بر عهده عده ای خاص نیست، بیان کرد: هر یک از ما در هر موقعیتی که  قرار دارد باید در حد توان خود دستاوردهای نظام مقدس ایران را تبیین کند.

وی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس دشمنان ما حتی سیم خاردار را از ما دریغ می کردند و از کمترین تکنولوژی محروم بودیم اما امروز وارد مرحله ای شدیم که در علوم هسته ای حرف برای گفتن داریم.

پدر شهید احمدی روشن ادامه داد: ما امروز رئیس‌جمهوری داریم که در سازمان ملل عکس شهید سلیمانی را به دست گرفت و با صدای رسا اعلام کرد که رئیس‌جمهور آمریکا قاتل سردار دلهاست و دیگر موقع بزن و در رو تمام شده است.

پدر شهید احمدی روشن با اشاره به اینکه باید اقتدار ایران را به رخ دنیا بکشیم، گفت: کسانی که پای سفره انقلاب نشسته و ارتزاق می‌کنند ولی موقعی که باید حرف بزنند لال شده و به وظیفه خود در جهاد تبیین عمل نمی کنند باید فردای قیامت پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه اوبامای شرور در زمان روحانی اعلام کرده بود، اگر می توانستم یک به یک پیچ های هسته ای ایران را باز می کردم، تاکید کرد: دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای ملت آقایی و سروری است و باید حافظ این دستاوردها باشیم.

پدر شهید احمدی با اشاره به اینکه کسانی که روسری از سر بر می دارند و در جامعه ظاهر می شوند از گزند نگاه هوسبازان در امان خواهند ماند، گفت: امروز زنان جامعه اسلامی از بالاترین سطح سواد برخوردارند، در سمت های مهم و حساس مشغول فعالیت بوده و آزادانه در امنیت کامل در اقصی نقاط کشور تردد می کنند و این به معنای آزادی واقعی است که زنان کشور ما از آن برخوردارند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *