امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

آماده ارائه خدمات درمانی و رسیدگی فوری در دماوند

دماوند – ابتکارآنلاین: مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند با بیان اینکه آمادگی ارائه خدمات درمانی و رسیدگی فوری در دماوند برای آسیب دیدگان احتمالی مراسم چهارشنبه آخر سال وجود دارد گفت : امیدواریم این روز را بدون حادثه سپری کرده و لازم است همشهریان به نکات ایمنی توجه کنند.
کد خبر: 8130
زمان انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸ بعد از ظهر -
33 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – خیرخواه افزود: اشاره به مخاطرات و حوادث مراسم چهارشنبه آخر سال از قبیل خطر حریق و انفجار، سوختگی‌ها، صدمات و جراحات پوستی و چشمی و … در سنوات گذشته، گفت: از همشهریان عزیز خواهشمندیم نسبت به رعایت نکات ایمنی در جهت برگزاری مراسمی بدون حادثه و صدمات و خسارات جانی و مالی اقدام تا به امید و توکل بر خدا بدون هیچ مشکلی به استقبال بهار و سال نو قدم برداریم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند گفت: اگر گوشه لباس آتش گرفت به هیچ وجه ندوید زیرا این کار باعث رسیدن اکسیژن بیشتر به آتش شده و آنرا شعله ورتر می کند.

خیرخواه عنوان کرد: از انداختن شیشه آمپول و قوطی اسپری و … در آتش خودداری شود زیرا با انفجار آنها ترکش هایی تولید می شود که درصورت اصابت به چشم، صورت صدمات غیر قابل جبرانی بوجود خواهد آورد.

وی گفت: سالمندان، بیماران قلبی، مادران باردار، نوزادان در مقابل آلودگی صوتی و صداهای بلند و ناهنجار ترقه های خطرناک و پرصدا بسیار آسیب پذیرند از این رو لازم است از آلودگی صوتی شدید پرهیز کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند خاطرنشان کرد: از لحاظ ارائه خدمات درمانی و رسیدگی فوری به آسیب دیدگان چهارشنبه سوری، هیچ مشکلی در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها وجود ندارد و تمامی تجهیزات لازم در این زمینه تهیه و فراهم شده و آمادگی لازم وجود دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید