امروز شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی سازندگی سپاه پاسداران:

ترویج ازدواج آسان و تامین جهیزیه ایرانی در کشور ضروری است

بندرعباس – ابتکارآنلاین: معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی سازندگی سپاه پاسداران گفت: بدنبال ترویج پویش ازدواج آسان در بین جوانان و همچنین تامین جهیزیه و خرید کالای داخلی برای رونق کارخانه‌ها و دلگرمی کارگر ایرانی در کشور هستیم.
کد خبر: 8146
زمان انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹ بعد از ظهر -
71 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار سید ضیاالدین حزنی روز چهارشنبه در مراسم اهدای جهیزیه و بسته معیشتی به زوج‌های جوان در استان هرمزگان افزود: ترویج ازدواج آسان باید همراه با فرزندآوری و افزایش جمعیت باشد که این خود موجب افزایش شادی و از بین رفتن و غم وغصه در خانواده‌ها می‌شود.

وی بیان کرد: تهیه و توزیع جهیزیه با تولیدات داخلی برای زوج‌های جوان نیز برای احیای کارخانه‌های راکد و همچنین حمایت از کار و سرمایه ایرانی در دستورکار قرار گرفته است.

معاون قرارگاه سازندگی سپاه اظهار کرد: وظیفه می‌دانیم در کنار ماموریت اصلی و اساسی خود که تامین امنیت پایدار و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده، در بحث محرومیت زدایی، به همه محرومان و مستضعفان نیز خدمت کنیم و هوای مردم را داشته باشیم.

سردار حزنی همچنین ضمن تاکید بر راه‌اندازی پویش ازدواج آسان در هرمزگان و جدی گرفتن این امر مهم گفت: یکی از کارهای مهمی که در سطح کشور انجام می‌گیرد، ازدواج آسان، افزایش نسل در ازدواج آسان و افزایش تولید ایرانی در کارخانه‌ها است.

وی یادآورشد: تاکنون به همت و همکاری نیروی دریایی سپاه، قرارگاه مرکزی بسیج سازندگی و سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، ۱۰ هزار و ۷۸۰ سری جهیزیه در این استان تهیه و بین زوج‌های جوان توزیع شده است.

سی‌اُمین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه روز چهارشنبه با مشارکت قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان و خیران با توزیع ۶۵۰ سری جهیزیه برای زوج‌های جوان و توزیع یک‌هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس برگزار شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید