امروز دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲
معاون استاندار تهران:

حوادث چهارشنبه آخر سال در ورامین نسبت به سال قبل کاهش یافته است

ورامین - ابتکارآنلاین: فرماندار ویژه ورامین گفت: با اقدامات صورت گرفته حوادث چهارشنبه آخر سال در ورامین نسبت سال گذشته کاهش قابل توجهی داشته است.
کد خبر: 8169
زمان انتشار: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹ بعد از ظهر -
61 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مجید درویشی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دستگاه‌ها و نهادهای خدمت رسان در شهرستان برای شب چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل بودند و تدابیر لازم برای جلوگیری از وقوع اتفاقات ناگوار اندیشیده شد.

وی افزود: با اقدامات و تدابیری که اندیشیده شد و اجرا گردید حوادث شب چهارشنبه آخر سال در ورامین نسبت سال گذشته کاهش قابل توجه‌ای داشت که تاکنون تنها ۳۳ نفر از شهروندان مصدوم شده‌اند و خوشبختانه هیچ فوتی در شهرستان نداشته‌ایم و آتش نشانی نیز مأموریت و عملیاتی نداشته است.

فرماندار ویژه ورامین همراهی مردم در کاهش آمار مصدومان را مهم دانست و خاطرنشان کرد: همراهی مردم در پشت سر گذاشتن شب چهارشنبه آخر سال بسیار تأثیر گذار بود که این آمار پایین تعداد مصدومان و آرامش در جامعه ملموس بود.

معاون استاندار تهران در پایان با تقدیر از دستگاه‌ها و نهادها تصریح کرد: هماهنگی و عملکرد خوب آتش نشانی، کادر درمان، حافظان امنیت و دیگر دستگاه‌ها و نهادها در پشت سر گذاشتن شب چهارشنبه آخر سال بسیار تأثیر گذار بود که جای تقدیر و تشکر دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید